کاهش جرایم در بین نیروهای مسلح کشور - سایت تفریحی بیا تو تفریح

کاهش جرایم در بین نیروهای مسلح کشور

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

کاهش جرایم در بین نیروهای مسلح کشور حجت الاسلام مصدق بیان کرد: پیشگیری یعنی برنامه های متناسب با مخاطب باشد و نمی توان برنامه ای یکسان برای تمام مناطق تنظیم و ابلاغ شود و این امر برعهده مسوولان است.
معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور از کاهش وقوع جرایم در بین این نیروها خبر داد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد مصدق روز چهارشنبه در مجمع پیشگیری از وقوع جرم استان اردبیل گفت: با مقایسه آمارهای کنونی با مطالعاتی که در اوایل دهه 80 انجام شد، نشان می دهد برنامه های پیشگیری از وقوع جرم در بین نیروهای مسلح موثر بوده است.

وی افزود: در زمینه پیشگیری با شعار ˈپیشگیری بهتر از درمان و مجازات استˈ فعالیت خود را آغاز کردیم و پس از چند سال شعار ˈپیشگیری مقدم بر پیشگیریˈ برنامه ها تنظیم شد چراکه پیشگیری امری ساده و در عین حال پیچیده است.

وی اضافه کرد: ناهنجاری ها همیشه در جوامع مختلف با اندک تفاوت در ماهیت جرایم وجود داشته و از گذشته های دور فکر مقابله با انحرافات در اندیشه بشر بوده اما تحت تاثیر عقاید دینی و رسومات اجتماعی مقابله یا مجازات مجرم برابر با پیشگیری در نظر گرفته می شد.

وی ادامه داد: دین اسلام از ابتدا به پیشگیری غیرکیفری اهمیت بیشتری نسبت به پیشگیری کیفری داده و امر به معروف و نهی از منکر یکی از مصادیق این امر است.

حجت الاسلام مصدق بیان کرد: پیشگیری یعنی برنامه های متناسب با مخاطب باشد و نمی توان برنامه ای یکسان برای تمام مناطق تنظیم و ابلاغ شود و این امر برعهده مسوولان است.

معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار کرد: لباس نظام در کشورها مقدس است و این امر برعهده فرماندهان است تا در کنار برخوردها، غرور افراد و بخصوص جوانان و سربازان را حفظ کنند.

Author: bia2tafrih

کاهش جرایم در بین نیروهای مسلح کشور
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =