کاناوارو:رفتن مورینیو ضربه بزرگی به رئال وارد کرد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

کاناوارو:رفتن مورینیو ضربه بزرگی به رئال وارد کرد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ژوزه مورینیو پس از پشت سر گذاشتن سه فصل در پایتخت اسپانیا سرانجام در تابستان گذشته رئال مادرید را به مقصد چلسی ترک کرد و جای خود را به کارلو آنچلوتی داد. آقای خاص در حالی از هدایت رئال مادرید کناره‌گیری کرد که بسیاری از هواداران و پیشکسوتان این باشگاه همچنان او را بهترین گزینه برای نیمکت این تیم می دانستند. یکی از آنها فابیو کاناوارو مدافع سابق مادریدی هاست که اعتقاد دارد رفتن مورینیو ضربه بزرگی به این تیم وارد کرده است: «رئال شروع بدی در آغاز فصل داشت، اما هنوز مسیر طولانی در پیش رو است.»

به گزارش خبرآنلاین، او ادامه داد: «برای رئالی ها بازگشت به روزهای اوج پس از خروج ژوزه مورینیو سخت است. او مربی است که روی تیم های خود تاثیر بسیاری می گذارد.»

در سالهای گذشته خروج ژوزه مورینیو از چلسی و اینتر این دو تیم را با افت محسوسی روبرو کرد و حالا بهترین بازیکن جهان در سال 2006 می گوید اتفاق مشابهی برای رئال رخ داده است: «اتفاقی که برای رئال افتاده همان چیزی است که در سالهای گذشته دیگر تیم های مورینیو با آن روبرو شده اند.»

کاناوارو پس از خرید 100 میلیون یورویی گرت بیل به شدت از سران رئال انتقاد کرد و اعلام کرد که این ستاره ولزی بازیکن دلخواه کارلو آنچلوتی نبوده است. او در این مورد می گوید: «سخت است که شما جایگزینی برای بازیکنانی چون گونزالو هیگواین و مسعود اوزیل پیدا کنید. اما باشگاه به جذب بیل علاقه زیادی داشت.»

کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا در پایان می گوید: «او بازیکن بزرگی است اما شاید با توجه به سبک تیم‌های آنچلوتی، رئال به بازیکن سرعتی بیشتری نیاز نداشت.»

Author: bia2tafrih

کاناوارو:رفتن مورینیو ضربه بزرگی به رئال وارد کرد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =