نخستین تمرین تیم نوجوانان در العین برگزار شد - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » نخستین تمرین تیم نوجوانان در العین برگزار شد

نخستین تمرین تیم نوجوانان در العین برگزار شد

تیم فوتبال زیر 17 سال ایران که صبح امروز وارد العین شده بود ساعت 16 به وقت محلی نخستین تمرین خود را بعد از دیدار با کانادا در زمین شماره 2 ورزشگاه العین برگزار کرد.

به گزارش مهر، در این تمرین نفراتی که مقابل کانادا به میدان رفته بودند زیر نظر هوشمند مربی بدنساز تیم به مرور تمرینات ریکاوری پرداختند و سایر نفرات هم زیر نظر کادر فنی برنامه های آماده سازی را پیگیری کردند.

در این تمرین که هوشنگ مقدس مدیر تیم و مهدی مهدوی کیا حضور داشتند پس از تمرینات تاکتیکی یک بازی درون تیمی انجام شد که مهدوی کیا هم در این بازی حضور داشت. مهدوی‌کیا سعی می‌کرد با حرکات خود روحیه بازیکنان را بالا ببرد که این حرکات کاملا مشهود بود.

زمین در نظر گرفته شده برای تیم ایران در منطقه بسیار خوش آب و هوا قرار داشت که همه را به فکر مناطق شمالی کشور انداخته بود. این تمرین یک ساعت به طول انجامید. همچنین کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران با هوشنگ مقدس مدیر تیم نوجوانان تماسی تلفنی برقرار و اعلام کرد که بازی ایران مقابل کانادا را دیده است و از عملکرد ملی پوشان به وجد آمده است.

وی همچنین تاکید دوباره کرد اگر ایران به مرحله دوم صعود کند چه بازی‌اش در دوبی و چه در النصر برگزار شود به آنجا رفته تا این بازی را از نزدیک تماشا کند.

تمام اتفاقات مثبت امروز و روحیه‌ای که سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشورمان به تیم ملی نوجوانان داد باعث شد تا آنها انگیزه بالایی پیدا کنند و بدون توجه به نتیجه دیدار کانادا و آرژانتین برابر اتریش پیروز شده و وارد مرحله بعد شوند.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت