میثاقیان: برای قهرمانی در جام حذفی نیامده بودیم - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » میثاقیان: برای قهرمانی در جام حذفی نیامده بودیم

میثاقیان: برای قهرمانی در جام حذفی نیامده بودیم

 اکبر میثاقیان در نشست خبری پس از شکست 5 بر یک تیمش در مقابل پرسپولیس در رقابت‌های جام حذفی گفت: واقعیت این است که به دنبال قهرمانی در جام حذفی نبودیم. در مجموع بد نبودیم. در حذفی چه 5 بر یک ببازید چه 2 بر یک فرقی ندارد. واقعا نمی‌دانم بادامکی اشتباه کرد یا داور. انصافا 10 نفره بازی کردن جلوی پرسپولیس سخت است. 2 گل‌مان را در 9 نفره شدن‌مان خوردیم و کلا کار سخت شد.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: به نظر خودم خوب کار کردیم. تیم ما دو ماه است که تشکیل شده. این ششمین بازی ما بود که انجام دادیم. بازیکنان ما تلاش کردند و ما چهار روز دیگر با الوند بازی داریم که آن سخت است و باید تلاش کنیم تیم را آماده کنیم.

میثاقیان افزود: کاش همان یک بر صفر می‌باختیم و کار به وقت اضافه نمی‌کشید تا بازیکنانمان خسته شوند. واقعیت این است که کار ما سخت شد.

او در پاسخ به سوالی درباره داوری اظهار کرد: داوری مشکلی نداشت ولی این خوب نبود که دو، سه بار بازیکنان ما به زمین خوردند اما پرسپولیسی‌ها را توپ را به اوت نزدند. در شان پرسپولیس نبود.

سرمربی تیم پدیده شاندیز در پاسخ به این سوال که شانس را چقدر دخیل در شکست تیمش می‌داند، بیان کرد: به نظرم ربطی به شانس نداشت. زورمان به پرسپولیس نمی‌رسید. موقعیت زیادی نداشتیم اما خوب کار کردیم و به نظرم مساله خاصی نبود. انصافا 10 نفره مقابل 11 نفر پرسپولیس بازی کردن خیلی سخت است. واقعیت را بخواهید فکر 5 گل خوردن از پرسپولیس را نکردیم.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت