میثاقیان: برای قهرمانی در جام حذفی نیامده بودیم - سایت تفریحی بیا تو تفریح

میثاقیان: برای قهرمانی در جام حذفی نیامده بودیم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 اکبر میثاقیان در نشست خبری پس از شکست 5 بر یک تیمش در مقابل پرسپولیس در رقابت‌های جام حذفی گفت: واقعیت این است که به دنبال قهرمانی در جام حذفی نبودیم. در مجموع بد نبودیم. در حذفی چه 5 بر یک ببازید چه 2 بر یک فرقی ندارد. واقعا نمی‌دانم بادامکی اشتباه کرد یا داور. انصافا 10 نفره بازی کردن جلوی پرسپولیس سخت است. 2 گل‌مان را در 9 نفره شدن‌مان خوردیم و کلا کار سخت شد.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: به نظر خودم خوب کار کردیم. تیم ما دو ماه است که تشکیل شده. این ششمین بازی ما بود که انجام دادیم. بازیکنان ما تلاش کردند و ما چهار روز دیگر با الوند بازی داریم که آن سخت است و باید تلاش کنیم تیم را آماده کنیم.

میثاقیان افزود: کاش همان یک بر صفر می‌باختیم و کار به وقت اضافه نمی‌کشید تا بازیکنانمان خسته شوند. واقعیت این است که کار ما سخت شد.

او در پاسخ به سوالی درباره داوری اظهار کرد: داوری مشکلی نداشت ولی این خوب نبود که دو، سه بار بازیکنان ما به زمین خوردند اما پرسپولیسی‌ها را توپ را به اوت نزدند. در شان پرسپولیس نبود.

سرمربی تیم پدیده شاندیز در پاسخ به این سوال که شانس را چقدر دخیل در شکست تیمش می‌داند، بیان کرد: به نظرم ربطی به شانس نداشت. زورمان به پرسپولیس نمی‌رسید. موقعیت زیادی نداشتیم اما خوب کار کردیم و به نظرم مساله خاصی نبود. انصافا 10 نفره مقابل 11 نفر پرسپولیس بازی کردن خیلی سخت است. واقعیت را بخواهید فکر 5 گل خوردن از پرسپولیس را نکردیم.

Author: bia2tafrih

میثاقیان: برای قهرمانی در جام حذفی نیامده بودیم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 15 =