موجی:رونالدو در آستانه پیوستن به یووه بود - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » موجی:رونالدو در آستانه پیوستن به یووه بود

موجی:رونالدو در آستانه پیوستن به یووه بود

لوچانو موجی، مدیر داخلی اسبق یوونتوس در گفتگو با سفرا سپورتس اعلام کرده که این تیم وقتی که کریستیانو رونالدو در اسپورتینگ لیسبون توپ می زد، در آستانه به خدمت گرفتن او بوده.

به گزارش گل، متن صحبت های او را در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم. این بخش اول صحبتهای جذاب موجی است:

موجی درمورد انتقال رونالدو به یووه که ممکن بود حدود 10 سال پیش صورت پذیرد گفت:«من فکر می کردم که رونالدو بازیکنی است که باید به یووه منتقل شود. با سران اسپورتینگ لیسبون به توافق رسیده بودیم وقرار بود که کریس رونالدو و مارسلو سالاس را با م عوض کنیم. سالاس هم این را پذیرفته بود و حتی به پرتغال هم سفر کرد. اما ناگهان زیر حرفش زد و ترجیح داد به آرژانتین رفته و برای ریورپلاته بازی کند. در آن موقع منچستریونایتد هم وارد ماجرا شد و پیشنهادی میلیونی به رونالدو داد. ما پول کافی برای خرید او را نداشتیم و درنتیجه توافق موجود را لغو کردیم. رونالدو وقتی 18 ساله بود در آستانه انتقال به تورین بود.»

 او درمورد بازی امشب برنابئو گفت:« رئال کمی برتر از یوونتوس است. البته یووه هم روحیه ای رقابتی دارد و می داند که چطور باید در خط میانی رئال را اذیت کند. در مقایسه یازده بازیکن اصلی دو تیم، باید بگویم که قدرت رئال بیشتر است ولی یوونتوس هم می داند که چطور باید رقابت کند.»

 موجی که در سال 2011 به دست داشتن در ماجرای کالچوپولی متهم شد درادامه درمورد بازی امشب گفت:« بازی زیبایی خواهد بود هرچند که به نظر من رئال کمی برتر است.»

او در مورد کارلوس تبس مهاجم یووه گفت:« اویک مبارز است و می داند که چطور بازیکنان حریف را دریبل کند و به سمت دروازه حریف شلیک کرده و فضاهای خالی برای هم تیمی هایش ایجاد کند در عین حال آنچلوتی هم می داند که چطور او را مهار کند.»

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت