متلک های فیس بوکی پرسپولیسی ها برای رحمتی - سایت تفریحی بیا تو تفریح

متلک های فیس بوکی پرسپولیسی ها برای رحمتی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گل بدی که رحمتی در آخرین دقایق بازی با نفت تهران دریافت کرد، باعث شد تا پرسپولیسی ها دست مایه جدیدی برای کری خوانی پیدا کنند.

به نوشته جام ورزشی؛ بین استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها کری تمام نشدنی‌ای وجود دارد و هواداران دو تیم از هر فرصت و بهانه‌ای برای کری خواندن استفاده و در واقع سوءاستفاده می‌کنند.

در حالی که استقلالی‌ها مدت‌ها درباره گل لایی فرهاد مجیدی به علیرضا حقیقی شعار می‌ساختند و کری می‌خواندند، حالا گل لایی خوردن و کلا لایی به چماقی علیه خودشان تبدیل شده.

قرمزها درباره لایی خوردن و تونل بین پاهای دروازه‌بان سابق تیم ملی جوک‌های زیادی ساخته‌اند که از جمله آنها می‌شود به این اشاره کرد که «قالیباف برای نامگذاری تونل‌های تهران عجله کرد و اگر کمی صبر می‌کرد می‌توانست اسم یکی از آنها را بگذارد تونل رحمتی!»

هفته گذشته هم جوکی درباره میزان زیاد دعا خواندن رحمتی ساخته و پخش شد مبنی بر اینکه رحمتی آنقدر ذکر می‌گوید و دعا می‌خواند، ناگهان در محوطه جریمه غیبش می‌زند و به سوی آسمان پرواز می‌کند!

البته همین جوک را هم آبی‌ها درباره دایی تکرار کردند. دایی هم عادت دارد مدام کنار خط طولی یا ذکر می‌گوید یا به داور چهارم می‌گوید «بشین سر جات!»

آخرین جوک هایی که قرمزها برای رحمتی ساختند به گل از راه دور اخیر نفت تهران به این دروازه‌بان اختصاص داشت:

شوتزنی از سه راه افسریه یا در راه بودن توپ برای ۲۰ ثانیه کل کل های تکراری پرسپولیسی ها برای رحمتی محسوب می شود. اما 2 نمونه از جدیدترین های این متلک ها عباتند از:

«زمزمه های رحمتی تنها تا شعاع ۲۵ متری عمل می‌کند و بنابراین او قادر نیست شلیک های انجام شده از مسافت‌های دورتر را مهار کند!»

«بازیکن نفت تهران در دقیقه 86 شوت زد، توپ در دقیقه 87 وارد دروازه رحمتی شد!»

Author: bia2tafrih

متلک های فیس بوکی پرسپولیسی ها برای رحمتی
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 18 =