طلای تقیان، پایان‌بخش روزهای جنجالی - سایت تفریحی بیا تو تفریح

طلای تقیان، پایان‌بخش روزهای جنجالی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وزنه‌بردار دسته ۷۷ کیلوی کشورمان فردا روی تخته رقابت‌ها می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، فردا و در ادامه هشتادمین دوره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی مردان جهان که به میزبانی لهستان در حال برگزاری است رقابت‌های دسته 77 کیلوگرم برگزار می‌شود.

رسول تقیان، یکی از پرامیدترین وزنه‌برداران ایران برای کسب مدال طلا و حتی شکستن رکورد جهان امسال در حالی در سومین رقابتش شرکت می‌کند که با کسب دو مدال طلای آسیا و دانشجویان جهان، سعی دارد از این حیث هت‌تریک کرده و سومین مدال طلای خود در سال 2013 را به دست بیاورد.

تقیان که نزدیک به دو سال از حضور در میادین دور بود، استارت را با آسیایی زد و سپس یونیورسیاد را هم با حضوری موفق پشت سر گذاشت. البته قهرمانی جهان با هر دو مسابقه گذشته تفاوت زیادی دارد و حقیقت این است که کار وی برای کسب مدال طلا با وجود وزنه‌بردار چینی بسیار سخت است.

رسول در صورتی که به همین شکل پیش برود به طور حتم یکی از مدال‌آوران تیم ملی در این رقابت‌ها خواهد بود اما اولویت کادرفنی تیم ملی مانند همیشه، اول کسب مدال، سپس طلا و سپس شکستن رکورد جهان توسط این وزنه‌بردار خواهد بود.

رسول در صورت حفظ شرایط می‌تواند رقابتی دیدنی را با وزنه‌بردار چینی به نمایش بگذارد. وی در صورتی که مدال طلای مجموع را می‌خواهد باید به فکر رکورد بالای 370 کیلوگرم باشد.

در ادامه این رقابت‌ها امشب سجاد و جابر بهروزی در دسته 69 کیلوگرم روی تخته می‌روند.

Author: bia2tafrih

طلای تقیان، پایان‌بخش روزهای جنجالی
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =