شیخ‌طادی: کشور ظرفیت رقابت/فردا در مجمع عمومی کارگردانان شرکت نمی‌کنم - سایت تفریحی بیا تو تفریح

شیخ‌طادی: کشور ظرفیت رقابت/فردا در مجمع عمومی کارگردانان شرکت نمی‌کنم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش خبرنگار سینماپرس، فردا پنجم آبان کانون کارگردانان خانه سینما مجمع عمومی برگزار می کند تا انتخابات انجام دهد در این راستا پرویز شیخ طادی رییس کانون کارگردانان خانه سینمای ایرانیان در پی انتشار این فراخوان اعلام کرد که در این جلسه حضور نخواهد داشت.

شیخ طادی در گفت و گو با خبرنگار سینما پرس گفت: ما قائل به رقابت هستیم. کانون کارگردانان کشور چه در تهران و چه در شهرستانها قابلیت این را دارد که طیف ها و سلایق مختلف را در کنار هم داشته باشد و دیدگاه های متفاوت را در بر بگیرد و اینگونه آثار به لحاظ کمی و کیفی در رقابت با یکدیگر قرار می گیرند و منحصر به یک گروه خاص نباشد.

 

شیخ طادی اضافه کرد: رقابت فرهنگی و ارائه خدمات در دو حوزه می تواند انجام بگیرد و سینمای ما این ظرفیت را دارد که دو گروه با هم رفاقت و رقابت داشته باشند که این موجب پیشرفت سینمای کشور خواهد شد.باید از نظام تک صدایی خارج شویم و همه گروه ها بتوانند حرف هایشان را بزنند.نیاز هست قدرت انتخاب به همه بدهیم و جامعه هنری ایران باید این پذیرش را داشته باشد که دنبال مدل های پیشروتر و کاراتر باشد.

 

پس از بازگشایی خانه سینما اولین مجمع کانون کارگردانان برگزار می شود

 

داریوش فرهنگ نایب رئیس کانون کارگردانان ایران قبل از تعطیلی خانه سینما، در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت: امروز اولین جلسه مجمع رسمی بعد از بازگشایی خانه سینما برگزار می شود. دستور جلسه اولین مجمع کانون کارگردانان،گزارش شورای مرکزی قبلی خانه سینما یعنی قبل از بسته شدن است و انتخابات را هم برگزار می کنیم.

فرهنگ درباره نحوه انتخابات گفت: اینجور نیست که هر کسی کاندید شود بلکه بعد از عملکرد و خواندن گزارش شورای مرکزی تعدادی از بچه ها انتخاب می شوند و امیدوارم که  به بهترین شکل ممکن و با حضور تمامی اعضا در این جلسه به این انتخابات برسیم.

 

شورای مرکزی کانون کارگردانان را در دوره قبل از بسته شدن خانه سینما افراد زیر بودند.


«همايون اسعديان»، «سيروس الوند»، «محمدعلي سجادي»، «داريوش فرهنگ»، «كامبوزيا پرتوي»، «مازيار ميري»، «حسن برزيده»، «محمدرضا هنرمند» و «كامران قدكچيان» و اعضاي علي‌البدل «نادر مقدس»‌ و «سيامك شايقي» و بازرس «قدرت‌الله صلح‌ميرزايي» و «سعيد سهيلي» هستند.

 

انتهای پیام/

Author: bia2tafrih

شیخ‌طادی: کشور ظرفیت رقابت/فردا در مجمع عمومی کارگردانان شرکت نمی‌کنم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دوازده =