سوپرلیگ هند میزبان ستاره‌های بازنشسته - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » سوپرلیگ هند میزبان ستاره‌های بازنشسته

سوپرلیگ هند میزبان ستاره‌های بازنشسته

فدراسیون فوتبال هند برای جلب توجه عمومی به این ورزش در این کشور تورنمتی را با حضور ستاره های پا به سن گذاشته فوتبال برگزار می کند. این تورنمت که سوپر لیگ هند نامگذاری شده با قرار است با ستاره‌های در آستانه بازنشستگی نظیر هرنان کرسپو و تیری آنری برگزار شود.

اين مسابقات تحت عنوان سوپرليگ هند از ژانويه تا مارس 2014 برگزار خواهد شد و 8 تيم در آن حضور مي يابند.مسابقات در 8 شهر مختلف هند برگزار مي شود و قرار است هر تيم از 9 بازيکن خارجي و 13 بازيکن هندي بهره ببرد.

تا کنون حضور پيرس ، کرسپو ، ساها ، يورک و ليونگبرگ در اين مسابقات قطعي شده است.

در هند کريکت ورزش اول محسوب مي شود و پس از آن هاکي روي چمن و بدمينتون اقبال بيشتري از فوتبال دارند.

فدراسيون فوتبال هند از صاحبان سرمايه در اين کشور خواسته تا با خريد باشگاه ها و به خدمت گرفتن بازيکنان مطرح تا ماه آينده اعلام حضور کنند.

8 تيم سوپرليگ هند از شهر هاي دهلي نو ، بمبئي ، کوچين ، گواهاتي ، گوآ ، پونا ، بنگلور ، چناي و کلکته معرفي خواهند شد.قرار است مسابقات را شبکه استار نت وورک که متعلق به روپرت مورداخ غول رسانه اي جهان است پخش شود.

اين در حاليست که برخي باشگاه هاي هندي با برپايي چنين مسابقات مخالف هستند و آن را تهديدي براي حيات خود مي دانند.به همين منظور اعلام کرده اند که بازيکنان خود را براي اين مسابقات آزاد نخواهند کرد.

سال قبل نيز قرار بود چنين مسابقاتي در هند برگزار شود اما در نهايت برسر دستمزد بازيکناني چون کرسپو و فابيو کاناوارو توافق صورت نگرفت و مسابقات لغو شد.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت