سوپرلیگ هند میزبان ستاره‌های بازنشسته - سایت تفریحی بیا تو تفریح

سوپرلیگ هند میزبان ستاره‌های بازنشسته

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

فدراسیون فوتبال هند برای جلب توجه عمومی به این ورزش در این کشور تورنمتی را با حضور ستاره های پا به سن گذاشته فوتبال برگزار می کند. این تورنمت که سوپر لیگ هند نامگذاری شده با قرار است با ستاره‌های در آستانه بازنشستگی نظیر هرنان کرسپو و تیری آنری برگزار شود.

اين مسابقات تحت عنوان سوپرليگ هند از ژانويه تا مارس 2014 برگزار خواهد شد و 8 تيم در آن حضور مي يابند.مسابقات در 8 شهر مختلف هند برگزار مي شود و قرار است هر تيم از 9 بازيکن خارجي و 13 بازيکن هندي بهره ببرد.

تا کنون حضور پيرس ، کرسپو ، ساها ، يورک و ليونگبرگ در اين مسابقات قطعي شده است.

در هند کريکت ورزش اول محسوب مي شود و پس از آن هاکي روي چمن و بدمينتون اقبال بيشتري از فوتبال دارند.

فدراسيون فوتبال هند از صاحبان سرمايه در اين کشور خواسته تا با خريد باشگاه ها و به خدمت گرفتن بازيکنان مطرح تا ماه آينده اعلام حضور کنند.

8 تيم سوپرليگ هند از شهر هاي دهلي نو ، بمبئي ، کوچين ، گواهاتي ، گوآ ، پونا ، بنگلور ، چناي و کلکته معرفي خواهند شد.قرار است مسابقات را شبکه استار نت وورک که متعلق به روپرت مورداخ غول رسانه اي جهان است پخش شود.

اين در حاليست که برخي باشگاه هاي هندي با برپايي چنين مسابقات مخالف هستند و آن را تهديدي براي حيات خود مي دانند.به همين منظور اعلام کرده اند که بازيکنان خود را براي اين مسابقات آزاد نخواهند کرد.

سال قبل نيز قرار بود چنين مسابقاتي در هند برگزار شود اما در نهايت برسر دستمزد بازيکناني چون کرسپو و فابيو کاناوارو توافق صورت نگرفت و مسابقات لغو شد.

Author: bia2tafrih

سوپرلیگ هند میزبان ستاره‌های بازنشسته
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 14 =