سریالهای ویژه تلویزیون در راه است - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » سریالهای ویژه تلویزیون در راه است

سریالهای ویژه تلویزیون در راه است

سریالهای ویژه تلویزیون در راه است معاون سیمای رسانه ملی از پخش دو سریال ویژه ماه محرم از شبکه های دو و پنج سیما خبر داد.

دارابی در حاشیه بازدید از پشت صحنه سریال رسم عاشقی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت : سریال رسم عاشقی به کارگردانی حسین لطیفی از جمله سریالهایی است که برای دهه اول  ماه محرم  در ده قسمت 45 دقیقه ای  از شبکه تهران پخش و از شبکه تماشا بازپخش خواهد شد .

وی همچنین به پخش سریال گندمهای خیس از شبکه دو سیما اشاره کرد و گفت: در دهه دوم محرم نیز شبکه دو سیما، سریال گندمهای خیس را به کارگردانی حسین تبریزی  اماده پخش کرده که این سریال نیز از شبکه تماشا باز پخش می شود.

معاون سیما با بیان اینکه در ماه محرم و صفر بسته ویژه کارهای نمایشی خواهیم داشت گفت :  در نیمه اول آبان، اولین قسمت سریال سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی که از جمله سریالهای الف ویژه تلویزیون  است پخش می شود .

وی افزود :تصویربرداری و اخرین اصلاحات فاز اول و دوم این سریال به پایان رسیده و  قرار است  شبهای جمعه از شبکه سه سیما پخش شود.

دارابی همچنین از آغاز پخش سریال معمای شاه  از اواخر دی خبر داد و گفت :این سریال نیز  به صورت هفتگی جمعه ها از شبکه اول سیما پخش می شود .

معاون سیما با اشاره به اینکه از هم اکنون برای دهه فجر و نوروز  مجموعه های نمایشی  در  کنار برنامه های معارفی،گفتگو محور و ترکیبی در نظر گرفته شده است  گفت :تصویر برداری بیش از 70 درصد سریال گذر از رنجها به کارگردانی فریدون حسن پور به پایان رسیده  که قرار است دهه فجر امسال از شبکه اول سیما پخش شود .

وی از برنامه ریزی برای سریالهای ویژه ماه رمضان سال اینده خبر داد وگفت :کارهای اماده سازی این مجموعه های نمایشی نیز در حال انجام است .

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت