رونمایی از نرم‌افزار قدرغدیر به مناسبت عید غدیر - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » علمی و تکنولوِژی » رونمایی از نرم‌افزار قدرغدیر به مناسبت عید غدیر

رونمایی از نرم‌افزار قدرغدیر به مناسبت عید غدیرفرهنگسرای خاوران در راستای رسالت فرهنگی خویش وبه منظور تبیین جایگاه واقعه‌ی غدیرخم و پاسخ به شبهات مطرح شده، اقدام به تهیه‌ی نرم‌‏افزار “قدرغدیر” کرده است.

QdrghdyrQdrghdyrفرهنگسرای خاوران در راستای رسالت فرهنگی خویش وبه منظور تبیین جایگاه واقعه‌ی غدیرخم و پاسخ به شبهات مطرح شده، اقدام به تهیه‌ی نرم‌‏افزار “قدرغدیر” کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، این نرم افزار اندروید همزمان با سالروز عیدالله اکبر، عید ولایت و امامت، عید سعید غدیر خم در مرکز تبادل نرم افزار” بازار” رونمایی خواهد شد.

 نرم افزار “قدرغدیر”با حجم بسیار سبک طراحی شده و به صورت آنلاین، آخرین مطالب مذهبی قرار گرفته شده در سایت را دریافت و درگوشی شما ذخیره می‌کند و به صورت آفلاین نیز مطالب دانلود شده قابل دسترس خواهند بود.

 مطالب سایت و نرم افزار به صورت روزانه و مناسبتی درحال به روزرسانی هستند.

 از جمله خدمات این نرم افزار می‌توان به خطبه غدیر به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیولی، مقالات علمی، متن کتاب ارزشمند الغدیر به زبان فارسی و عربی، تقویم شیعه به صورت روزانه برای هرماه، پخش زنده شبکه ی ولایت و پخش زنده حرم امیرالمومنین علیه السلام، نقشه مسیرکاروان حجت الوداع، احادیث غدیر و پاسخ به شبهات وهابیت اشاره کرد.

 مخاطبان علاقه‌مند می توانند با مراجعه به درگاه بازار نسبت به دریافت فایل و نصب آن برروی گوشی خود اقدام و استفاده کنند. همچنین جهت اعلام نظرها و پیشنهادهای خود می توانند از طریق ارسال رایانامه به آدرس khavaraniha@yahoo.com ما را در به روز رسانی و ارتقاء کیفیت نرم افزار یاری رسانند.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت