دست پسرعموهای بهروزی از مدال کوتاه ماند - سایت تفریحی بیا تو تفریح

دست پسرعموهای بهروزی از مدال کوتاه ماند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش تسنیم، روز چهارم رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی 2013 جهان که به میزبانی لهستان در حال برگزاری است امشب با برگزاری رقابت‌های دسته 69کیلوگرم آغاز شد. کاروان وزنه برداری کشورمان در این دسته با دو وزنه‌بردار به نام‌های سجاد بهروزی و جابر بهروزی به مصاف حریفان رفت.

سجاد بهروزی در نخستین حرکت یکضرب خود وزنه 140 کیلوگرمی را مهار کرد و پس از وی جابر بهروزی از پس وزنه 144 کیلوگرمی برآمد تا هر دو نماینده کشورمان در نخستین حرکت موفق باشند.

در حرکت دوم سجاد بهروزی در بلند کردن وزنه 145 کیلوگرمی موفق نبود. این نماینده کشورمان در حرکت سوم خود هم همین وزنه را انتخاب کرد که بار دیگر در بلند کردن آن ناموفق ظاهر شد و با همان رکورد 140 کیلوگرم به کار خود در حرکات یکضرب پایان داد.

جابر بهروزی برای حرکت دوم خود وزنه 147 کیلویی را انتخاب کرد که به دلیل باز شدن چسب دستش، وزنه از دستش رها و در این حرکت ناموفق ظاهر شد. این نماینده کشورمان در سومین حرکت خود وزنه 147 کیلوگرم را مهار کرد و با ثبت این رکورد به کار خود در حرکات یکضرب پایان داد.

در پایان رقابت‌های یکضرب این دسته ورزشکارانی از چین، روسیه و کره شمالی اول تا سوم شدند. در همین دسته سجاد بهروزی نهم شد و جابر بهروزی در جایگاه پنجم قرار گرفت.

در آغاز حرکات دو ضرب، سجاد بهروزی در نخستین حرکت خود موفق به مهار وزنه 168 کیلوگرمی شد. این نماینده ایران در دومین حرکت خود نتوانست وزنه 175 کیلوگرمی را  بالای سر ببرد. سجاد بهروزی در سومین حرکت خود هم نتوانست وزنه 175 کیلوگرمی را مهار کند و با ثبت رکورد 308کیلوگرم در مجموع حرکات یک ضرب و دو ضرب به کار خود پایان داد.

جابر بهروزی، پسر عموی سجاد بهروزی در نخستین حرکت دو ضرب خود وزنه  176 کیلوگرمی را با قدرت بالای سر برد. این نماینده ایران در دومین حرکت خود درخواست وزنه 183کیلوی را کرد که با یک حرکت خوب موفق به مهار آن نیز شد. بهروزی در سومین حرکت خود نتوانست وزنه 186 کیلوگرمی را بالای سر ببرد و با مجموع 330 کیلوگرم به کار خود در این مسابقات خاتمه داد.

به این ترتیب جابر و سجاد بهروزی به ترتیب در رتبه‌های  پنجم و دهم قرار گرفتند.

در این دسته نماینده چین ضمن شکست رکورد جهان به عنوان قهرمانی دست یافت و ورزشکارانی از روس و آذربایجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

پیش از این مجید عسکری در دسته 62 کیلوگرم به عنوان هفتمی دست یافته بود.

Author: bia2tafrih

دست پسرعموهای بهروزی از مدال کوتاه ماند
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =