جلسه مدیرعامل تراکتورسازی با دبیر ستاد تخلفات حرفه‌ای فوتبال - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » جلسه مدیرعامل تراکتورسازی با دبیر ستاد تخلفات حرفه‌ای فوتبال

جلسه مدیرعامل تراکتورسازی با دبیر ستاد تخلفات حرفه‌ای فوتبال

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای رسیدگی به بحث داوری دیدار این تیم با فولاد خوزستان و همچنین کسر یک امتیاز جلسه‌ای را با مسئولان فدراسیون فوتبال و دبیر ستاد تخلفات حرفه‌ای فوتبال برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از پایان بازی فولاد خوزستان با تراکتورسازی تبریز بود که کمیته انضباطی یک امتیاز از تیم تراکتورسازی کم کرد و همچنین بازیکن برزیلی فولاد یک جلسه محروم شد. کسر یک امتیاز از تراکتورسازی واکنش مسئولان این باشگاه را در پی داشت و آنها خواهان محرومیت داور این مسابقه برای یکسال شدند.

حمید زینی زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: روز سه شنبه به فدراسیون فوتبال رفتم و جلسه‌ای را با مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ و همچنین علیرضا علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال برگزار کردم. ان شاءالله امروز هم جلسه‌ای را با مسئولان کمیته انضباطی و علی کفاشیان خواهم داشت.

وی افزود: در جلسه دیروز درباره اشتباهات محرز داوری بازی با فولاد مباحثی را مطرح کردم. همچنین درخواست کردم تا جلسه کمیته استیناف زودتر برگزار شود و قبل از بازی این هفته تراکتورسازی با استقلال صنعتی و قبل از پایان نیم فصل امتیازمان را برگردانند.

زینی زاده در پاسخ به این سئوال که “آیا مدارکی از فساد در فوتبال و بحث داوری را با خود به فدراسیون فوتبال برده است یا خیر”؟ گفت: صحبت‌های من با علیپور، صحبت‌های مقدماتی بود. در حال حاضر تلاش ما این است تا هر چه زودتر یک امتیاز برگردد.

پیش از این زینی زاده مدعی شده بود داورانی در فوتبال ایران هستند که در ازای تغییر نتایج، بازیکنانی را در تیم‌های مختلف جابجا و پیشنهاد می‌کنند.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت