توافق مهم مجلس و دولت برای تولیدات دامی - سایت تفریحی بیا تو تفریح

توافق مهم مجلس و دولت برای تولیدات دامی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

توافق مهم مجلس و دولت برای تولیدات دامی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از اختصاص 2 میلیارد دلار به وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت معدن و تجارت جهت واردات خوراک دام و طیور با موافقت بانک مرکزی و وزارت اقتصاد خبر داد.

شکرخدا موسوی در گفتگو با مهر با اشاره به جلسه کمیسیون کشاورزی با رئیس کل بانک کشاورزی و معاونان رئیس بانک مرکزی و معاونان وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت معدن و تجارت، گفت: در این جلسه در خصوص علت گرانی کالاهای اساسی و نهاده های دامی بحث و گفتگو شد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوء مدیریتها و سهل انگاری ها همچنان علت اصلی افزایش قیمت هاست، گفت: در حال حاضر یک میلیون و 200 هزار تن کالای اساسی به دلیل اختلاف قیمت ارز نزدیک به 3 ماه است در گمرک معطل مانده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مشکل وزارت کشاورزی و وزارت صنایع برای تامین نهاده های دامی، مشکل تامین ارز است. کالاهای اساسی که در گمرک معطل مانده اند با قیمت ارز بالا وارد شده اند و در حال حاضر قیمت ارز کاهش یافته است و این امر موجب ایجاد مشکلاتی شده است.

وی با اشاره به راه حل کمیسیون کشاورزی برای تامین بودجه مورد نیاز وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت کشاورزی اظهار داشت: کمیسیون کشاورزی مصوب کرد بانک مرکزی مبلغ 2 میلیارد دلار بودجه جهت واردات خوراک دام و طیور در اختیار وزارت کشاورزی و وزارت صنعت قرار دهد.

موسوی ادامه داد: نماینده تام الاختیار بانک مرکزی و وزارت اقتصاد نیز با این مصوبه موافقت کردند.

Author: bia2tafrih

توافق مهم مجلس و دولت برای تولیدات دامی
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =