تماس تویتری حماس و رژیم اسرائیل - سایت تفریحی بیا تو تفریح

تماس تویتری حماس و رژیم اسرائیل

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تماس تویتری حماس و رژیم اسرائیل روزنامه آمریکایی ” وال استریت ژورنال” مدعی شد که اسرائیل و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) علیرغم اینکه به طور رسمی با یکدیگر مذاکره نمی کنند، اما این دو دشمن سرسخت دیروز (سه شنبه) در اقدامی نادر از طریق پایگاه اجتماعی تویتر با هم گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه “وال استریت ژورنال” در گزارشی که آن را درپایگاه اینترنتی خود منتشر کرد، نوشت این گفتگوی مستقیم از طرف سرهنگ دوم “پیتر لرنر” سخنگوی ارشد رسانه های خارجی در ارتش اسرائیل آغاز شد و وی در سخنانش از عملیات بازداشتی که دیروز خبرهایی درباره آن منتشر شد و طی آن یک فلسطینی که در انفجار اتوبوس در سال 2012 در کرانه باختری رود اردن دست داشت و به شهادت رسید، دفاع کرد.

این روزنامه نوشت گردان های قسام شاخه نظامی حماس، در پاسخ به سخنگوی ارشد اسرائیلی نوشت که این گروه به مبارزه و مقاومت خود تا آزادی همه اراضی فلسطینی ادامه می دهد.

سخنگوی اسرائیلی نیز در پاسخ به گردان های حماس نوشت که اسرائیل برای ماندن در اینجاست.

وال استریت ژورنال درادامه نوشت: لرنر درتوضیح این تماس در پایگاه تویتر نوشت که این پایگاه (تویتر)، از بهترین راه های برقراری ارتباط اجتماعی است زیرا به آسانی می توان با دیگران ارتباط برقرار کرد، آنها ارتباط برقرار کردند و من پاسخ آنان را دادم “.

این روزنامه همچنین نوشت که اقدامات رسانه های ارتباط جمعی اجتماعی وابسته به دو طرف، از حدود یک سال پیش برای جلب توجه جامعه بین الملل آغاز شده است و به مدت یک هفته، اوضاع در مرزهای سرزمین اشغالی و باریکه غزه متشنج شد و این وضعیت با یک گلوله ارتش اسرائیل از طریق تویتر آغاز شد که در آن به مسئولان جنبش حماس هشدار داده شد که پنهان شوند تا جان آنان به خطر نیفتد.

بر اساس این گزارش، با این حال، هیچ گفتگوی مستقیمی مانند گفتگوی دیروز میان دو طرف صورت نگرفت و افسران در یگان سخنگوی ارتش اسرائیل گفته اند که آنان علیرغم اطلاع از پست هایی که از سوی حماس خطاب به ارتش اسرائیل در پایگاه تویتر ارسال می شود، به پست ها و مطالب آنها توجه نمی کردند.

Author: bia2tafrih

تماس تویتری حماس و رژیم اسرائیل
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =