ترور وزیر نفت قطر ناکام ماند - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ترور وزیر نفت قطر ناکام ماند

ترور وزیر نفت قطر ناکام ماند

ترور وزیر نفت قطر ناکام ماند افراد ناشناس کمپ محل استقرار وزیر نفت قطر در یکی از شکارگاه‌های پاکستان را هدف حمله قرار دادند.

به گزارش خبرنگار فارس در کویته، افراد مسلح موتور سیکلت‌سوار به کاروان وزیر نفت قطر که برای شکار به شهرستان «کیچ» واقع در ایالت «بلوچستان» پاکستان سفر کرده بود حمله کردند.

گفته می‌شود که بیش از 30 فرد مسلح با استفاده از 15 موتور سیکلت به کمپ «علی بن عبدالله» وزیر نفت قطر در بلوچستان حمله کردند که بر اثر این حمله یک محافظ به نام «محمد ایوب» کشته شد.

البته مهاجمان به علت حضور نداشتن وزیر نفت قطر نتوانستند آسیبی به وی برسانند و با ربودن 2 خودرو و 6 سلاح کلاشینکف از محل متواری شدند.

این افراد قبل از فرار، کمپ و یک خودرو را نیز به آتش کشیدند. به گفته مقامات پاکستانی، وزیر نفت قطر هنوز وارد پاکستان نشده و فقط کمپ شکار برای وی برپا شده بود اما مهاجمان با تصور اینکه وی در این کمپ حضور دارد به این مکان حمله کردند.

سال گذشته نیز افراد مسلح با حمله به کمپ وزیر نفت قطر که در منطقه «تربت» برپا شده بود مقدار زیادی وجه نقد (ریال قطر) و لوازمی که در این کمپ بود را به یغما بردند.

اعضای خاندان سلطنتی قطر و عربستان هرساله برای شکار به بلوچستان و سایر نقاط پاکستان سفر می‌کنند. تحقیقات برای شناسایی عوامل این حادثه همچنان ادامه دارد.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق