بلاتر با روحانی دیدار خواهد کرد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

بلاتر با روحانی دیدار خواهد کرد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان از سفر سپ بلاتر رئیس فدراسیون فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا به کشورمان خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته ایشان در این سفر با رئیس جمهور کشورمان دیدار خواهد داشت.

سیدرضا صالحی امیری در گفتگو با مهر در پاسخ به سوالی درباره سفر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا به کشورمان ضمن تایید این مطلب اظهار کرد: آقای سپ بلاتر به همه کشورهایی که به جام جهانی رفته اند، سفر می کند که بر این اساس به ایران هم خواهد آمد.

وی افزود: در برنامه سفرهای رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا سفر به کشورهای منطقه قرار دارد که در این راستا ایشان ابراز تمایل کرده است که به ایران هم سفر کند.

سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان با بیان اینکه سپ بلاتر به زودی به ایران خواهد آمد، در پاسخ به سوالی درباره برنامه وی برای دیدار با رئیس جمهور تصریح کرد: آقای بلاتر درخواست دیدار با رئیس جمهور کشورمان را در سفر به ایران داشته است که این موضوع طبق برنامه انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا در سفر به کشورمان همچنین دیداری با وزیر ورزش و امور جوانان نیز خواهد داشت.

پیش تر اعلام شده بود که سپ بلاتر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا 15 آبان ماه به ایران سفر خواهد کرد.

Author: bia2tafrih

بلاتر با روحانی دیدار خواهد کرد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =