بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی چه گفتند - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی چه گفتند

بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی چه گفتند

حسيني: بازي سنگيني داشتيم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مقابل پديده مشهد بازي سنگيني داشتيم و اکثر نفرات اين تيم قبلاً بازيکن ثابت ليگ برتر بودند.

سيدجلال حسيني پس از پيروزي 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد، گفت: تمام بازي‌هاي ما سخت است. اکثر بازيکنان پديده مشهد نفرات سابق ليگ برتري بودند، نتيجه خوبي بود و خوشحالم به مرحله بعد صعود کرديم.

به گزارش  فارس، وي افزود: متأسفانه پس از يک بازي سنگين و 120 دقيقه‌اي روز يکشنبه بايد به مصاف راه‌آهن برويم. کارمان خيلي سخت است و اميدواريم بتوانيم نتيجه بگيريم.

حسيني در مورد برگزاري بازي در ورزشگاه تختي خاطرنشان کرد: همان ابتدا که در زمين تختي بازي کرديم گفتيم شرايط اين ورزشگاه مناسب نيست. استقلالي‌ها پس از بازي با نفت اين مسئله را اعلام کردند اين زمين کيفيت مناسبي ندارد و اميدواريم بازي در ورزشگاه ديگري برگزار شود.

سيدصالحي: پديده تيم کوچکي نبود

مهاجم پرسپوليس گفت: پديده تيم کوچکي نبود و توانستيم مقابل اين تيم پيروزي شيريني کسب کنيم.

سيدمهدي سيدصالحي پس از برتري 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد گفت: خوب بازي کرديم و مستحق پيروزي بوديم اما متأسفانه در 90 دقيقه غافلگير شديم. با اين حال معتقدم اگر تيم حريف 10 نفره يا حتي 9 نفره هم نمي‌شد مي‌توانستيم نتيجه دلخواه را کسب کنيم.

به گزارش از فارس، وي افزود: پديده تيم کوچکي نبود و مقابل اين تيم برد شيرني را رقم زديم، بازيکنان مطرح و بيشتر ليگ برتري بودند.

سيدصالحي يادآور شد:‌ بايد جام حذفي را جدي بيگريم تا در آينده با خيالي راحت مقابل حريفان به ميدان برويم.

وي در پايان گفت: به نظرم استارت خوبي بود تا در روزهاي آينده در ليگ برتر هم به نتايج دلخواه برسيم.

عاليشاه: نيمه اول بازي را شل گرفته بوديم

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: در ديدار با پديده ابتدا بازي را شل گرفتيم و اشتباهاتي هم داشتيم.

اميد عاليشاه پس از پايان ديدار تيمش مقابل پديده گفت: بازي بدي نبود اما در نيمه اول بازي را شل گرفته بوديم و روي گل پديده هم اشتباهاتي داشتيم که البته اين مسئله عمدي نبود.

به گزارش از تسنيم، وي افزود: در وقت‌هاي اضافه بازيکنان ما به خودشان آمدند و توانستيم 5 گل بزنيم. چهره واقعي پرسپوليس را در وقت‌هاي اضافه نشان داديم و خيلي بهتر کار کرديم.

خلعتبري: نيمکت نشيني سخت است

مهاجم پرسپوليس گفت: نيمکت‌نشيني براي هر بازيکني امر سختي است.

محمدرضا خلعتبري در خصوص برتري پرگل پرسپوليس مقابل پديده مشهد گفت: بازي خوبي بود و بايد در 90 دقيقه کار را تمام مي‌کرديم که اينطور نشد و خستگي 120 دقيقه بازي کار را شايد براي بازي بعدي دشوار کند. با اين حال يک ريکاوري خوب مي‌تواند اين مشکل را هم حل کند.

به گزارش فارس، وي افزود: خودم به شخصه مشکلي از لحاظ مصدوميت نداشتم و از بازي بعد مي‌توانم با نظر کادر فني به ميدان بروم.

خلعتبري در مورد نيمکت‌نشني‌اش گفت: قبول دارم که نيمکت‌نشين بسيار سخت است.

وي همچنين در مورد اينکه قبل از بازي او را به ورزشگاه راه نمي‌دادند، يادآور شد:‌ مشکل خاصي نبود، مأمور حراست هم چون من آي‌دي ‌کارت نداشتم وظيفه‌اش را انجام داد و به قولي مأمور بود و معذور. مشکل خاصي نبود و من هم به نظر او احترام گذاشتم.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت