بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی چه گفتند - سایت تفریحی بیا تو تفریح

بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی چه گفتند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

حسيني: بازي سنگيني داشتيم

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مقابل پديده مشهد بازي سنگيني داشتيم و اکثر نفرات اين تيم قبلاً بازيکن ثابت ليگ برتر بودند.

سيدجلال حسيني پس از پيروزي 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد، گفت: تمام بازي‌هاي ما سخت است. اکثر بازيکنان پديده مشهد نفرات سابق ليگ برتري بودند، نتيجه خوبي بود و خوشحالم به مرحله بعد صعود کرديم.

به گزارش  فارس، وي افزود: متأسفانه پس از يک بازي سنگين و 120 دقيقه‌اي روز يکشنبه بايد به مصاف راه‌آهن برويم. کارمان خيلي سخت است و اميدواريم بتوانيم نتيجه بگيريم.

حسيني در مورد برگزاري بازي در ورزشگاه تختي خاطرنشان کرد: همان ابتدا که در زمين تختي بازي کرديم گفتيم شرايط اين ورزشگاه مناسب نيست. استقلالي‌ها پس از بازي با نفت اين مسئله را اعلام کردند اين زمين کيفيت مناسبي ندارد و اميدواريم بازي در ورزشگاه ديگري برگزار شود.

سيدصالحي: پديده تيم کوچکي نبود

مهاجم پرسپوليس گفت: پديده تيم کوچکي نبود و توانستيم مقابل اين تيم پيروزي شيريني کسب کنيم.

سيدمهدي سيدصالحي پس از برتري 5 بر يک پرسپوليس مقابل پديده مشهد گفت: خوب بازي کرديم و مستحق پيروزي بوديم اما متأسفانه در 90 دقيقه غافلگير شديم. با اين حال معتقدم اگر تيم حريف 10 نفره يا حتي 9 نفره هم نمي‌شد مي‌توانستيم نتيجه دلخواه را کسب کنيم.

به گزارش از فارس، وي افزود: پديده تيم کوچکي نبود و مقابل اين تيم برد شيرني را رقم زديم، بازيکنان مطرح و بيشتر ليگ برتري بودند.

سيدصالحي يادآور شد:‌ بايد جام حذفي را جدي بيگريم تا در آينده با خيالي راحت مقابل حريفان به ميدان برويم.

وي در پايان گفت: به نظرم استارت خوبي بود تا در روزهاي آينده در ليگ برتر هم به نتايج دلخواه برسيم.

عاليشاه: نيمه اول بازي را شل گرفته بوديم

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: در ديدار با پديده ابتدا بازي را شل گرفتيم و اشتباهاتي هم داشتيم.

اميد عاليشاه پس از پايان ديدار تيمش مقابل پديده گفت: بازي بدي نبود اما در نيمه اول بازي را شل گرفته بوديم و روي گل پديده هم اشتباهاتي داشتيم که البته اين مسئله عمدي نبود.

به گزارش از تسنيم، وي افزود: در وقت‌هاي اضافه بازيکنان ما به خودشان آمدند و توانستيم 5 گل بزنيم. چهره واقعي پرسپوليس را در وقت‌هاي اضافه نشان داديم و خيلي بهتر کار کرديم.

خلعتبري: نيمکت نشيني سخت است

مهاجم پرسپوليس گفت: نيمکت‌نشيني براي هر بازيکني امر سختي است.

محمدرضا خلعتبري در خصوص برتري پرگل پرسپوليس مقابل پديده مشهد گفت: بازي خوبي بود و بايد در 90 دقيقه کار را تمام مي‌کرديم که اينطور نشد و خستگي 120 دقيقه بازي کار را شايد براي بازي بعدي دشوار کند. با اين حال يک ريکاوري خوب مي‌تواند اين مشکل را هم حل کند.

به گزارش فارس، وي افزود: خودم به شخصه مشکلي از لحاظ مصدوميت نداشتم و از بازي بعد مي‌توانم با نظر کادر فني به ميدان بروم.

خلعتبري در مورد نيمکت‌نشني‌اش گفت: قبول دارم که نيمکت‌نشين بسيار سخت است.

وي همچنين در مورد اينکه قبل از بازي او را به ورزشگاه راه نمي‌دادند، يادآور شد:‌ مشکل خاصي نبود، مأمور حراست هم چون من آي‌دي ‌کارت نداشتم وظيفه‌اش را انجام داد و به قولي مأمور بود و معذور. مشکل خاصي نبود و من هم به نظر او احترام گذاشتم.

Author: bia2tafrih

بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی چه گفتند
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =