بازي را با شک و ترديد آغاز کرديم - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » ورزش » بازي را با شک و ترديد آغاز کرديم

بازي را با شک و ترديد آغاز کرديم

سرمربي فرانسوي آرسنال پس از شکست شاگردانش مقابل زردپوشان وست‌فالن عنوان کرد توپچي‌ها نتوانستند بازي روان خود را به نمايش بگذارند.

تيم فوتبال آرسنال شب گذشته (سه‌شنبه) در گروه F ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه امارات پذيراي بورسيا دورتموند بود که در اين بازي با نتيجه 2 بر يک مغلوب حريف آلماني‌اش شد. توپچي‌هاي لندن و زردپوشان وست‌فالن با اين نتيجه هر دو 6 امتيازي شدند.

به گزارش تسنيم، آرسن ونگر، سرمربي آرسنال پس از شکست شاگردانش در اين ديدار گفت: در اين بازي آنطور که بايد فوتبال شناوري را به معرض نمايش نگذاشتيم ولي زماني که گل دوم را دريافت کرديم در اوج بازي خود بوديم. مي‌خواستيم پيروز ميدان باشيم و اينقدر تشنه پيروزي بوديم که فراموش کرديم ممکن است بازنده شويم، به همين دليل متحمل شکست شديم. بيشترين چيزي که باعث شد از اين شکست ناراحت شويم اين بود که نهايت تلاش خود را به کار گرفتيم.

وي افزود: ما بازي را با شک و ترديد آغاز کرديم و همين به دورتموند اعتمادبه‌نفس لازم را داد. بازي روان ما در اين مسابقه به اندازه کافي سريع نبود. ما خيلي زود در نتيجه از حريف عقب افتاديم و وقتي فوتبال رواني ارائه نمي‌دهيد جبران نتيجه دشوارتر مي‌شود. در نيمه دوم بازي بهتري به نمايش گذاشتيم و به اوج بازي خود بازگشتيم. ما تنها احتياط را از ياد برديم و از همانجا ضربه خورديم.

سرمربي 64 ساله توپچي‌هاي لندن همچنين خاطرنشان کرد: بازي پرتنشي بود ولي موقعيت‌هاي کمي روي دروازه‌ها خلق شد. دورتموند هم براي متوقف کردن ما به خوبي سازمان يافته بود و در نهايت به نتيجه موردنظر خود رسيد.

ونگر همچنين تصريح کرد: نتيجه به دست آمده نااميدکننده بود و برخي بازيکنان ما خسته بودند.

وي در خاتمه کار تيمش را براي راهيابي به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا دشوار خواند و گفت: گروهي که در آن قرار داريم گروه خيلي سختي است ولي مي‌توانيم از آن صعود کنيم. تنها نياز داريم که در بازي‌هاي خارج از خانه نتيجه قابل‌قبولي به دست بياوريم.

Author: bia2tafrih

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق