اخاذی دوپینگی از بازیکنان فوتبال - سایت تفریحی بیا تو تفریح

اخاذی دوپینگی از بازیکنان فوتبال

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اخاذی دوپینگی از بازیکنان فوتبال رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: برخی افراد سودجو با بازیکنان تماس می‌گیرند و اعلام می‌کنند اگر به ما پول بدهید نتیجه آزمایش دوپینگ‌تان را تغییر می‌دهیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر احمد هاشمیان، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال درباره اعلام نتیجه نمونه تست دوپینگ بازیکنان گفت: براساس گزارشات محرمانه که برخی از بازیکنان حاضر در فوتبال کشور به ویژه لیگ برتر به ما داده‌اند، تعدادی از افراد سودجو ضمن تماس با بازیکنان اعلام می‌کنند که نمونه دوپینگ آنها مثبت شده و در صورتی که به این افراد پول پرداخت شود، می‌توانند نتیجه را تغییر دهند.

وی با بیان اینکه نتایج آزمایش‌های دوپینگ قابل تغییر نیست، اظهار داشت: تنها مرجعی که نتایج آزمایشات را به صورت کاملاً سری دریافت می‌کند، کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال است و اینکه اشخاص دیگری هم از نتایج با خبر باشند کذب است. فقط تماس‌هایی که از طرف مسئولان مربوط به کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال با بازیکنان گرفته و بلافاصله نامه رسمی آن نیز ابلاغ می‌شود، شکل قانونی دارد و سایر موارد صرفاً جنبه اخاذی داشته و به هیچ عنوان معتبر نیست.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال افزود: نتیجه مثبت اعلام شده از سوی آزمایشگاه کنترل دوپینگ تحت هیچ شرایطی قابل تغییر نیست و بازیکنان به هیچ  عنوان فریب افراد سودجو را نخورده و در صورت مواجه با این موضوع سریعاً از طریق شماره تلفن 88055629 موضوع را به کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اطلاع دهند.

هاشمیان در پایان تصریح کرد: تاکید می‌کنم که هرگونه نتیجه‌ای صرفاً از طریق مکاتبه رسمی و تماس مستقیم با شخص بازیکن توسط مقامات مسئول در کمیته پزشکی انجام می‌شود و ادعاهای خارج از این چارچوب فاقد وجاهت قانونی و ارزش و اعتبار است.

Author: bia2tafrih

اخاذی دوپینگی از بازیکنان فوتبال
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =