احتمال محرومیت بولت از المپیک ۲۰۱۶ - سایت تفریحی بیا تو تفریح

احتمال محرومیت بولت از المپیک ۲۰۱۶

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش  تسنیم و به نقل از روزنامه تلگراف، آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) اعلام کرد برای دوندگان جاماییکایی مجازات سنگینی همچون محرومیت از حضور در دوره بعدی رقابت‌های المپیک در نظر خواهد گرفت اگر فدراسیون دوومیدانی این کشور در خصوص ادعای اخیر رئیس پیشین کمیسیون مبارزه با دوپینگ جاماییکا توضیح دقیقی ارائه نکند.

رنی آنه شایرلی، رئیس پیشین نهاد مبارزه با دوپینگ جاماییکا چندی پیش ادعا کرد که برنامه این سازمان برای گرفتن تست دوپینگ از ورزشکاران خود دارای نقص‌هایی است. او با متهم کردن سیاستمداران و مدیران جاماییکای به نادیده گرفتن هشدار‌هایش در خصوص دوپینگ آسافا پاول، ستاره سرشناس دوی 100 متر جاماییکا و 4 دونده دیگر،‌ فاش شدن دوپینگی بودن این 5 ورزشکار را فاجعه خواند و گفت: مدیران و مسئولان مبارزه با دوپینگ بر این باروند که جاماییکایی‌ها هیچ مشکلی ندارد.

افشاگری شایرلی در خصوص ناکارآمد بودن برنامه‌های کمیسون مبارزه با دوپینگ کشورش برای گرفتن تست دوپینگ از دوندگان جاماییکایی، وادا را نسبت به وضعیت سایر ورزشکاران و به خصوص دوندگان جاماییکا که مدال‌آورترین ورزشکاران این کشور محسوب می‌شوند، بدبین کرده است.

به همین دلیل دیوید هاومن، مدیراجرایی آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ به دولت جاماییکا هشدار داد نسبت به تحقیق در خصوص ادعای مطرح شده توسط شایرلی اقدام و گزارشی شفاف ارائه کند و در غیر این صورت عواقب حذف احتمالی دوندگانی همچون اوسین بولت، برترین ورزشکار حال حاضر این کشور از المپیک 2016 را بپذیرد.

Author: bia2tafrih

احتمال محرومیت بولت از المپیک ۲۰۱۶
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 19 =