" کاوه یغمایی" آلبوم خود را بعد از محرم و صفر منتشر می‌کند - سایت تفریحی بیا تو تفریح

" کاوه یغمایی" آلبوم خود را بعد از محرم و صفر منتشر می‌کند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش سینما خبر، خشنود در این باره گفت: آلبوم «زندگی یک انتخابه» با صدای محمد حشمتی به زودی از سوی این شرکت منتشر خواهد شد. این آلبوم نسبت به دیگر کارهای این خواننده خیلی متفاوت تر است.البته این تعریف ها به این خاطر نیست که من آهنگساز این کار هستم بلکه روی کارهایی که این آلبوم دارد زحمت زیادی کشیده شده است.

تنظیم دو قطعه این آلبوم نیز برعهده کاوه یغمایی هنرمند خوب موسیقی بوده است. خشنود افزود: همچنین اولین آلبوم دو خواننده جدید به نام سامی و حسام به زودی به بازار موسیقی خواهد آمد. 4 قطعه این آلبوم ضبط شده است. در این دو آلبوم سعی داریم تمام قطعات شاد و به روز باشد و کمی هم رنگ و بوی جدید داشته باشد.

مدیر موسسه فرهنگی «پنج برگ هنر» درباره آلبوم جدید کاوه یغمایی اظهار داشت: آلبوم کاوه یغمایی انشاالله بعد از ماه محرم و صفر منتشر خواهد شد. این آلبوم شامل 10قطعه است. آهنگسازی و تنظیم تمام قطعات برعهده کاوه یغمایی است و چون همه کارها را خودش انجام داده کارخیلی سنگین شده و زمان می برد تا به مرحله نهایی برسد. ترانه سرایی بیشتر قطعات را هم نیلوفر فرزند شاد (همسر یغمایی) عهده دار بوده و دو قطعه آن را هم میثم یوسفی سروده است. وی ادامه داد: اغلب سازهای آلبوم نیز در اروپا و توسط نوازنده‌های حرفه‌ای خارجی نواخته شده است. البته خود کاوه در ایران زندگی می کنند و کارها را یکی یکی ضبط کرده اند. خشنود گفت: نام آلبوم نیز تا پایان مرحله میکس و مسترینگ انتخاب نمی‌شود تا تصمیم بگیریم کدام عنوان مناسب‌تر برای ارائه به وزارت ارشاد است.

مدیر موسسه فرهنگی «پنج برگ هنر» در پایان درباره آلبوم سید جمال ساداتیان اظهار داشت: هرچند دو قطعه با صدای ایشان ضبط شده ولی متاسفانه به علت مشغله کاری ایشان و من، فعلا کار متوقف است.

Powered by WPeMatico

" کاوه یغمایی" آلبوم خود را بعد از محرم و صفر منتشر می‌کند
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =