«مرتضي ميرباقري» رييس مركز و قائم مقام وزير كشور در امور اجتماعي و فرهنگي شد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

«مرتضي ميرباقري» رييس مركز و قائم مقام وزير كشور در امور اجتماعي و فرهنگي شد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش روز سه شنبه ايرنا از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، در حكم رحماني فضلي خطاب به ميرباقري آمده است: با عنايت به تعهد و تجارب مؤثر و ارزشمندتان در حوزه فرهنگي و اجتماعي جنابعالي را به موجب اين حكم به سمت رييس مركز و قائم مقام وزير در امور اجتماعي و فرهنگي منصوب مي كنم.

وزير كشور در اين حكم، زمينه سازي تحقق توسعه اجتماعي را به عنوان يكي از زير ساخت هاي توسعه همه جانبه متوازن و پايدار از طريق تقويت سازمان ها و نهادهاي غير دولتي اجتماعي ، بررسي و شناسايي مشكلات و ناهنجاري هاي اجتماعي، پيگيري امور مربوط به ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندان دانست.

رحماني فضلي همچنين تشكيل منظم و مستمر جلسات شوراي اجتماعي كشور ، فراهم نمودن زمينه و بستر مشاركت هرچه بيشتر زنان در فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي و توجه ويژه به امور و مسايل جوانان را از اهم وظايف مركز امور اجتماعي وفرهنگي وزارت كشور بيان كرده است.

وزير كشور در اين حكم ابراز اميدواري كرده است كه آقاي ميرباقري با ايجاد هماهنگي بين فعاليت هاي واحدهاي تابعه و استاني و نظارت بر حسن اجراي وظايف آنان و ايجاد هماهنگي لازم با ساير دستگاه هاي مرتبط با حوزه اجتماعي مجدانه در جهت نيل به آن تلاش كنيد.

رحماني فضلي در پايان اين حكم آرزوي توفيقات روز افزون را از خداوند متعال براي نيرباقري خواستار شد.

سيام(۱)**۹۲۵۴**۱۴۷۸

Powered by WPeMatico

«مرتضي ميرباقري» رييس مركز و قائم مقام وزير كشور در امور اجتماعي و فرهنگي شد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 12 =