کمپین ایرانی های جین پوش علیه نتانیاهو(+عکس) - سایت تفریحی بیا تو تفریح

کمپین ایرانی های جین پوش علیه نتانیاهو(+عکس)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

کمپین ایرانی های جین پوش علیه نتانیاهو(+عکس)

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا با انتشار گزارشی نوشت در پی مصاحبه اخیر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل با شبکه خبری بی بی سی  و برخی اظهارات نادرست وی در زمینه سبک زندگی ایرانیان ، بسیاری از کاربران ایرانی توییتر با راه انداختن یک کمپین اعتراض خود را به اظهارات نخست وزیر اسراییل نشان دادند.

به گزارش عصر ایران نیویورک تایمز می نویسد پس از اظهارات نتانیاهو مبنی بر اینکه : ایرانیان نمی توانند آزادانه زندگی کنند مثلا آنها نمی توانند شلوار جین بپوشند، موزیک غربی گوش دهند و انتخابات آزادانه ای داشته باشند، موجی از کاربران توییتر در ایران با گرفتن عکس های خود در حالی که شلوار جین پوشیده اند به این سخنان اعتراض کردند.

بر اساس این گزارش یک کاربر توییتر به نام سالار نوشت:آقای نتانیاهو این شلوار جین من و این هم از موزیک غربی” این کاربر عکسی از شلوار جین خود را در حالی که آی پدی حاوی آلبومی از موزیک پاپ غربی روی آن قرار دارد، در صفحه توییتر خود قرار داده است.

بسیاری از کاربران توییتر ایرانی با انتخاب “هشتگ” شلوار جین روی صفحه هایشان عکس های خود را با شلوار جین به نمایش گذاشته اند.

گفتنی است نتانیاهو در مصاحبه اخیر با شبکه خبری بی بی سی فارسی مدعی شد اگر حکومت ایران به بمب اتمی دست یابد همچون حکومت کره شمالی جاودانه خواهد شد و به سیاست های سرکوبگرایانه علیه مردم ایران ادامه خواهد داد.

ادعای نتانیاهو درباره ممنوعیت پوشیدن لباس جین در ایران و گوش دادن به موزیک غربی دستمایه طنز شبکه های اجتماعی در ایران شده است.

فیس بوک 1 کمپین ایرانی های جین پوش علیه نتانیاهو(+عکس) فیس بوک 2 کمپین ایرانی های جین پوش علیه نتانیاهو(+عکس) فیس بوک 3 کمپین ایرانی های جین پوش علیه نتانیاهو(+عکس) فیس بوک 4 کمپین ایرانی های جین پوش علیه نتانیاهو(+عکس)

کمپین ایرانی های جین پوش علیه نتانیاهو(+عکس)
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =