همسر خواننده هالیوودی به فروش مواد مخدر اعتراف کرد +عکس - سایت تفریحی بیا تو تفریح

همسر خواننده هالیوودی به فروش مواد مخدر اعتراف کرد +عکس

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

همسر خواننده هالیوودی به فروش مواد مخدر اعتراف کرد +عکس

fun856 3 300x224 همسر خواننده هالیوودی به فروش مواد مخدر اعتراف کرد +عکس

جی زد همسر بیانسه خواننده مشهور و سرشناس هالیوودی که بسیار ثروتمند می باشد به فروش مواد مخدر و عضویت در مافیا اعتراف کرد…..

جی زی” همسر ثروتمند بیانسه خواننده معروف هالیوودی که یکی از ثروتمندترین مردان در صنعت موسیقی دنیاست به تازگی اعتراف کرد که در دوران جوانی یک قاچاقچی موادمخدر بوده است.

او در مصاحبه اخیرش با یک مجله عنوان کرده است در دهه ۸۰ میلادی در خیابانهای نیویورک کراک و کوکائین میفروخته و همین مهارت سبب موفقیت او در زندگی اش شده است
او میگوید من در مورد بوجه بندی اطلاعات خوبی دارم چون سابقا یک توزیع کننده مواد بوده ام . این رپر ۴۳ ساله که همسر بیانسه ستاره محبوب هالیوودی است به تازگی عنوان عنوان ثروتمندترین زوج دنیا را از آن خود کرده اند ادامه داد : یک موادفروش باید بداند دقیقا چقدر میتواند هزینه کند و درآمد او بابت این هزینه چقدر باید باشد.

AXE JIZED1 240x300 همسر خواننده هالیوودی به فروش مواد مخدر اعتراف کرد +عکس

این خواننده سیاهپوست امریکایی هرگز گذشته خود را مخفی نکرده است و دوران قبل از شهرت خودبه عنوان یک تهیه کننده موسیقی همواره به یاد دارد.
او اضافه کرده است روزی عضوی از یک مافیای بزرگ مواد مخدر بوده است و خود را باعث مرگ صدها نفر میداند. او از کارهایش ابراز پشیمانی کرده اما میگوید این مسئله مربوط به زمانی است که او فقط به پول فکر میکرده است.
او میگوید : ابتدای این راه به فکر کاری که انجام میدادم نبودم و فقط به فکر ارتقای موقعیت مالی و اجتماعی ام بودم ولی اکنون به خاطر این گذشته پشیمانم ودوست دارم آن را جبران کنم.

منبع:پرداد

مطالب ویژه و مشابه

Powered by WPeMatico

همسر خواننده هالیوودی به فروش مواد مخدر اعتراف کرد +عکس
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =