میرباقری به وزارت کشور رفت - سایت تفریحی بیا تو تفریح

میرباقری به وزارت کشور رفت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور طی حکمی مرتضی میر باقری را به سمت ریاست مرکز و قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور منصوب نمود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به دکتر مرتضی میرباقری آمده است: با عنایت به تعهد و تجارب مؤثر و ارزشمندتان در حوزه فرهنگی و اجتماعی جنابعالی را به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز و قائم مقام وزیر در امور اجتماعی و فرهنگی منصوب می نمایم .

وزیر کشور زمینه سازی تحقق توسعه اجتماعی را به عنوان یکی از زیر ساخت های توسعه همه جانبه متوازن و پایدار از طریق تقویت سازمان ها و نهادهای غیر دولتی اجتماعی ، بررسی و شناسایی مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی ، پیگیری امور مربوط به ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان دانست .

رحمانی فضلی ، تشکیل منظم و مستمر جلسات شورای اجتماعی کشور ، فراهم نمودن زمینه و بستر مشارکت هرچه بیشتر زنان در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و توجه ویژه به امور و مسایل جوانان را از اهم وظایف مرکز امور اجتماعی وفرهنگی وزارت کشور دانست .

در حکم وزیر کشور خطاب به مرتضی میرباقری آمده است : انتظار دارد با ایجاد هماهنگی بین فعالیت های واحدهای تابعه و استانی و نظارت بر حسن اجرای وظایف آنان و ایجاد هماهنگی لازم با سایر دستگاه های مرتبط با حوزه اجتماعی مجدانه در جهت نیل به آن تلاش نمایید .

رحمانی فضلی در پایان این حکم آرزوی توفیقات روز افزون را از خداوند متعال خواستار شد .

Powered by WPeMatico

میرباقری به وزارت کشور رفت
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 1 =