ميزان كشته شدگان حوادث رانندگي 31 درصد كاهش يافته است - سایت تفریحی بیا تو تفریح

ميزان كشته شدگان حوادث رانندگي 31 درصد كاهش يافته است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش خبرنگار ايرنا، «اسكندر مومني» عصر سه شنبه در مراسم ديدار سفرا، كارداران و نمايندگان سازمان هاي بين المللي مستقر در تهران با فرماندهان ناجا، افزود: موضوع ايمني و انضباط در ترافيك از بزرگترين دغدغه هاي ملت ها و دولتهاست.

وي اظهار داشت: طبق آخرين آمار اعلام شده يك ميليارد و ۷۰۰ ميليون دستگاه وسيله نقليه در جهان وجود دارد و سالانه بيش از يك ميليون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان براثر تصادفات جاده اي جان خود را از دست مي دهند.

وي با اشاره به اينكه پليس راهور برنامه هاي خود را براي افزايش انضباط، ايمني و آمد و شد آغاز كرده است، تصريح كرد: استفاده از سيستم هاي هوشمند ضرورتي اجتناب ناپذير است.

وي جلب مشاركت سازمان ها و مردم و ايجاد بستر مناسب براي ارتقا فرهنگ ترافيك را از جمله اقدامات راهور اعلام و اضافه كرد: به همين منظور ۱۰ ميليون دانش آموز بعنوان پليس يار جوان و نوجوان، يك ميليون معلم، مربي و مدير بعنوان فرهنگ ياران ترافيك در اين زمينه با پليس راهنمايي و رانندگي همكاري مي كنند.

مومني تقويت گشت هاي نامحسوس به منظور كنترل وسايل نقليه بويژه خودروهاي حمل و نقل بار و مسافر و برخورد با تخلفات حادثه ساز و خطرآفرين را از ديگر فعاليت هاي پليس راهور برشمرد.

وي اظهار داشت: از سال ۸۴ تا ۹۱ معادل ۸۷ درصد به تعداد دارندگان گواهينامه افزوده شده است.

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي افزد: ۱۶۳ درصد نيز به تعداد موتورسيكلت ها و ۱۳۹ درصد به تعداد خودروهاي كشور در اين دوره زماني اضافه شده است.

اجتمام (۳)۱۸۸۰**۱۵۵۸

Powered by WPeMatico

ميزان كشته شدگان حوادث رانندگي 31 درصد كاهش يافته است
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =