سرپرست گروه خنيا: به مناسبت 20 سالگي تاسيس گروه به صحنه مي رويم - سایت تفریحی بیا تو تفریح

سرپرست گروه خنيا: به مناسبت 20 سالگي تاسيس گروه به صحنه مي رويم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، «پري ملكي» سرپرست گروه «خنيا» با اشاره به كنسرت اين گروه به مناسبت بيستمين سال فعاليتش بيان كرد: اين كنسرت منتخبي از برنامه هاي گذشته و چند قطعه جديد است.

وي در خصوص مراسم بيستمين سالگرد فعاليت گروه خنيا تصريح كرد: كنسرت در دو شب برگزار مي شود كه در هر دو شب فيلمي از فعاليت هاي گروه نمايش داده مي شود اما در ۲۷ مهرماه عده اي از اعضاي قديمي گروه را معرفي مي كنيم و بروشوري از تمام افرادي كه تا به حال با گروه خنيا فعاليت كرده اند، در اختيار مخاطبان قرار مي دهيم و هديه اي تقديم اعضاي قديمي گروه مي كنيم.

اين هنرمند با تاكيد بر اينكه هيچكدام از اعضاي قديمي گروه كنار گذاشته نشده اند، اذعان داشت: هر كدام از اعضايي كه از ما جدا شده اند، يا از ايران رفته اند يا به طور كل فعاليت موسيقيايي نداشتند و يا صرفا در برهه اي از زمان با ما همكاري كردند؛ خوشبختانه هيچكدام از اعضاي گروه كنار گذاشته نشده اند و هميشه با عشق در كنار يكديگر بوديم.

ملكي تصريح كرد: كنسرت در دو بخش اجرا مي شود كه بخش اول آن در دستگاه افشاري و نوا و بخش دوم در دستگاه اصفهان و ماهور است.

وي افزود: دو قطعه در دستگاه هاي «نوا» و «ماهور» با اشعار «حسن ملكي» و «فروغ فرخزاد» ساخته خودم، يك قطعه با شعر «فروغ فرخزاد» در دستگاه «اصفهان» ساخته «برديا صدرنوري» و ساير قطعات ساخته «جلال اميرپورسعيد» با اشعاري از خيام، مولانا و رهي معيري در كنسرت اجرا مي شود.

فراهنگ**۹۲۶۶ ** ۱۴۱۸

Powered by WPeMatico

سرپرست گروه خنيا: به مناسبت 20 سالگي تاسيس گروه به صحنه مي رويم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 15 =