دروازه بان بارسلونا: خواهش مي كنم خواهش نكنيد بمانم - سایت تفریحی بیا تو تفریح

دروازه بان بارسلونا: خواهش مي كنم خواهش نكنيد بمانم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش ايرنا، روزنامه ورزشي اسپرت چاپ بارسلونا امروز سه شنبه نوشت: والدس چند ماه پيش گفته بود پس از پايان فصل جاري، تيم را ترك خواهد كرد و در اجراي اين تصميم خود مصمم است، همانطور كه چندين بار نيز اين موضوع را در ماههاي پيش تكرار كرده بود.

اين تصميم والدس در حالي‌ است كه وي در فصل جاري ليگ، عملكرد بسيار خوبي‌ داشته و توانسته است با دور كردن بارسلونا از شكستهاي احتمالي، به بهترين دروازه بان اسپانيا تبديل شود.

اسپرت نوشت: با نمايش خيره كننده و بازيهاي خوب والدس، جاي تعجب نيست كه براي هواداران بارسلونا بسيار سخت باشد در آينده اي نزديك، تيمشان يكي‌ از بهترين دروازه بانهاي جهان را از دست بدهد. به اين دليل، بخشي از هواداران بارسلونا در ديدارهايي كه تيم در زمين خود، نو كمپ، دارد از فرصت استفاده كرده و از او مي خواهند در موضع خود بازنگري كند.

بر اساس اين گزارش، شنبه شب گذشته در ديداري كه بارسلونا در مقابل تيم وايادوليد داشت، دروازه بارسلونا در قسمت جنوبي زمين به صحنه اي از نمايش و ابراز احساسات هواداران نسبت به والدس تبديل شده بود و در طول نيمه نخست ديدار، شعارهاي ويكتور تو را دوست داريم، ويكتور بمان شعار اصلي آنها بود.

به نوشته اسپورت، والدس در آن هنگام حواس خود را جمع كرده بود و سعي‌ داشت شعار هواداران تمركز او را بر هم نزند اما وقتي تيشيرا ويتينس داور ديدار، سوت پايان نيمه نخست را زد، والدس به طرف هواداران رفت و از آنها قدرداني‌ كرد. او همچنين با جديت از آنها خواست اين شعارها را تكرار نكنند و خواهان ماندن او در تيم نشوند و به همين خاطر، چندبار جمله لطفا بس كنيد را تكرار كرد .

اين روزنامه نوشت: والدس دوست دارد هواداران در طول ماه هاي آينده فراموش كنند كه وي ديگر در تيم نخواهد بود اما هواداران اين كار را نخواهند كرد چون علاوه بر شعارها، تدابير ديگري از جمله درخواست در شبكه هاي اجتماعي با شعار ويكتور بمان را نيز به اجرا گذاشته ا‌ند .

اروپام **۱۲۳۴**۱۵۵۱**

Powered by WPeMatico

دروازه بان بارسلونا: خواهش مي كنم خواهش نكنيد بمانم
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 6 =