داوداوغلو به سووال خبرنگار دانماركي واكنش نشان داد - سایت تفریحی بیا تو تفریح

داوداوغلو به سووال خبرنگار دانماركي واكنش نشان داد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش روز سه شنبه ايرنا به نقل از خبرگزاري آناتولي ، خبرنگار دانماركي اين سووال را در جريان ديدار وزراي امور خارجه تركيه و دانمارك در آنكارا عنوان كرد.

احمد داود اوغلو وزير امور خارجه تركيه در واكنش به اين سووال گفت كه من بايد اول سووال شما را تصحيح كنم ، ما از مخالفان سوري حمايت مي كنيم ولي از گروههاي وابسته به القاعده حمايت نمي كنيم و اجازه هم نمي دهيم كه آنها از مرزهاي ما استفاده كنند.

وزير خارجه تركيه افزود: كسي حق ندارد با طرح سووالاتي از اين قبيل تركيه را با سوء ظن ها رو به رو كند و هدف افرادي كه چنين تبليغاتهاي منفي را عليه تركيه به راه انداخته اند اين است كه وانمود كنند كه دولت بشار اسد مشغول مبارزه با تروريستهاست.

اخيرا برخي از رسانه هاي داخلي و خارجي انتقادهاي خود را متوجه حمايتهاي تركيه از برخي گروههاي افراطي از جمله القاعده و النصره كرده اند.

خانم روهات منگي يكي از نويسندگان تركيه درباره خطر شبكه هاي تروريستي عليه تركيه در نتيجه سياست مداخله جويانه دولت اردوغان در خصوص مساله سوريه هشدار داد.

وي در مقاله اي در روزنامه وطن نوشت، نمايندگان حزب مخالف جمهوريخواه خلق مي گويند كه شهرهاي مرزي تركيه چون جيلان پنار ، ريحانلي ، كيليس و انتاكيا به پايگاهي براي جبهه النصره وابسته به القاعده تبديل شده اند.

وي با انتقاد از بي اعتنايي دولت تركيه به حضور و فعاليتهاي النصره در مرزهاي تركيه با سوريه افزود: تركيه در برابر خطر القاعده قرار گرفته است.

اين نويسنده با تاكيد بر وخامت اوضاع امنيتي در مرزهاي تركيه با سوريه اضافه كرد: اكنون در مقابل اين خطر لازم است دولت تركيه سياست هاي درستي را اتخاذ كند و در جستجوي راه حلي براي رفع اين تهديد باشد.

خاورم ** ۲۰۱۰**۲۳۰** ۳۴۰۴

Powered by WPeMatico

داوداوغلو به سووال خبرنگار دانماركي واكنش نشان داد
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + پنج =