دانشمندان چینی اولین رایانه مقلد در جهان را ساختند - سایت تفریحی بیا تو تفریح

دانشمندان چینی اولین رایانه مقلد در جهان را ساختند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
دانشمندان چینی اولین رایانه مقلد در جهان را ساختند

دانشمندان چینی با مطرح کردن نظریه جدید تقلید رایانه ای موفق شدند اولین ساختار تقلیدی تغییرپذیر دینامیک رایانه‌ای را بر اساس فناوری اطلاعات، علوم شناختی و بیونیک بسازند.

به گزارش ایتنا از مهر، دانشمندان چینی با الهام از اختاپوس به عنوان استاد استتار که می تواند بدن ارتجاعی خود را با توانایی تغییر رنگ تغییر دهد و دست کم به شکل ۱۵ حیوان مختلف درآید این رایانه را ساختند.

برخلاف یک رایانه عادی که دارای ساختار ثابت و متکی به برنامه های نرم افزاری است، این رایانه مقلد دارای یک ساختار دینامیک است که می تواند به وسیله تغییر تنظیمات، خود را با نیازهای کاربر انطباق دهد.

آزمایشها نشان می دهد که رایانه های مقلد بسیار موثر بوده و میزان کارآمدی آنها عددی بین ۱۰ و ۱۰۰ مرتبه بیشتر از رایانه های عادی است.

براساس اظهارات کارشناسان، موفقیت دانشمندان چینی در ساخت این رایانه مقلد نشان دهنده پیشرفت در تحقیقات رایانه های بسیار کارآمد است و چین را به پیشگامی در زمینه این نوع رایانه ها بدل می کند.

در این میان این اختراع یک نواوری مهم در سیستم تحقیقات دفاعی فعال است.

این تحقیقات با ریاست وو جیانگشینگ از آکادمی مهندسی چین انجام شد و مورد حمایت وزارت علم و فناوری چین و دولت شانگهای قرار داشت.

براساس اظهارات وو جیانگشینگ، برای اولین بار دانشمندان چینی موفق شدند فناوری اطلاعات مدرن، علوم شناختی و بیونیک را با هم ترکیب کنند و یک ساختار قابل تغییر براساس محاسبات تقلیدی ارائه کند.

بیش از ۵۰۰ محقق از ۱۰ سازمان تحقیقاتی داخل و خارج از چین طی شش سال این پروژه را تکمیل کردند.

دانشمندان چینی اولین رایانه مقلد در جهان را ساختند
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 14 =