حدود چهار هزار كيلومتر از مرزهاي آبي و خاكي در معرض آسيب ورود مواد مخدر است - سایت تفریحی بیا تو تفریح

حدود چهار هزار كيلومتر از مرزهاي آبي و خاكي در معرض آسيب ورود مواد مخدر است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش خبرنگار اجتماعي ايرنا، سردار حسين ذوالفقاري عصر سه شنبه در آيين ملاقات سفرا، كارداران و نمايندگان سازمان هاي بين المللي مستقر در تهران با فرماندهان نيروي انتظامي افزود:‌ امروزه در جهان امنيت محصول مشترك همه كشورها است و امنيت يك منطقه بر امنيت ساير كشورها تاثير گذار است.

وي مواد مخدر، تروريسم، قاچاق سلاح و مخاطرات زيست محيطي را از جمله تهديدات مشترك بشريت عنوان كرد و افزود: در سال جاري شاهد كشفيات محموله هاي پنج، هفت، ۹ و ۱۱ تني مواد مخدر در عمليات هاي مختلف در مرزهاي آبي و خاكي كشور بوده ايم.

فرماندهي مرزباني نيروي انتظامي ادامه داد:‌ به طور متوسط هر ماه دهها مورد درگيري با اشرار و قاچاقچيان مواد مخدر داريم و شاهد تغيير دائم شيوه هاي انتقال اين مواد به طور منظم از سوي قاچاقچيان هستيم.

ذوالفقاري با بيان اينكه جمهوري اسلامي ايران در مسير كشورهاي مهاجر فرست و مهاجر پذير قرار دارد تصريح كرد‌ به طور متوسط در هر ماه حدود سه هزار مهاجر غير قانوني را در نوار مرزي و مناطق مرزي دستگير مي كنيم.

وي توضيح داد: جمهوري اسلامي ايران يكي از قربانيان تروريسم است و هزينه زيادي را در اين راه و مبارزه با گروه هاي تروريستي متحمل شده است.

به گفته ذوالفقاري در صورتي كه جمهوري اسلامي ايران پيوند ميان تروريسم غرب و شرق را كنترل نكند مخاطرات زيادي براي كشورهاي ديگر بوجود مي آيد.

فرماندهي مرزباني نيروي انتظامي با اشاره به وجود دست هاي آشكار و پنهان براي قاچاق سلاح در كشور افزود:‌ در سال جاري ۳۱ درصد افزايش كشفيات سلاح داشته ايم.

وي تصريح كرد‌ اقدامات ايران در كنترل مرزها هر سال صدها ميليارد ريال هزينه در بر دارد.

ذوالفقاري استفاده از امكانات ديده باني و راداري، ساخت ديوارهاي بتوني، احداث خاكريزهاي غير قابل نفوذ از جمله اقدامات كنترل اين پديده ها عنوان كرد.

وي همچنين از افزايش دو برابري نيروي انساني طي چهار سال گذشته در مرزهاي كشور خبر داد.

ذوالفقاري در پايان براي تعامل با سفرا و كارداران خارجي در خصوص حل و فصل مسائل مرزي در كوتاهترين زمان ممكن اعلام آمادگي كرد.

اجتمام(۳)**۱۸۸۰**۷۰۲۹ ** ۱۵۶۹

Powered by WPeMatico

حدود چهار هزار كيلومتر از مرزهاي آبي و خاكي در معرض آسيب ورود مواد مخدر است
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =