بيش از يكصد هزار نفر از اتحاديه اروپا درخواست پناهندگي كردند - سایت تفریحی بیا تو تفریح

بيش از يكصد هزار نفر از اتحاديه اروپا درخواست پناهندگي كردند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش خبرگزاري فرانسه از بروكسل، سازمان آمار يورواستات از دريافت ۱۶ هزار و ۸۴۵ مورد درخواست پناهندگي عمدتا از جانب روسها طي سه ماهه دوم سال جاري ميلادي خبر داد كه در اين بين ۸۰ درصد درخواست ها رد شده است.

برخلاف آن، كشورهاي اتحاديه اروپا ۹۰ درصد از تقاضاي پناهندگان سوري و ۶۰ درصد درخواست پناهندگي سوماليايي ها، افغانها و ايرانيان را پذيرفته اند.

در مجموع، هشت هزار و ۳۱۰ مورد درخواست از سوري ها دريافت شده كه كمي بيش از هشت هزار و ۱۴۰ مورد درخواست از كوزوو بود و به دنبال آنان پاكستاني ها و سوماليايي ها به ترتيب با ۶ هزار و ۴ هزار و ۲۸۵ مورد درخواست قرار داشتند.

آلمان بزرگترين دريافت كننده تقاضاي پناهندگي با ۲۶ هزار و ۴۰۰ مورد بود و به دنبال آن فرانسه، مجارستان و انگليس هر كدام به ترتيب با ۱۶ هزار و ۴۰۹ هزار مورد قرار داشتند.

ايتاليا در تاريخ ۳۱ ژوئن حدود شش هزار مورد تقاضاي پناهندگي را به ثبت رساند و آلمان ۹۵ هزار تقاضا نامه را براي طي كردن فرآيند لازم به جريان انداخت و به دنبال آن يونان و فرانسه نيز هر يك ۵۰ هزار و ۳۰ هزار درخواست را بررسي كردند.

فرانسه و بلژيك ۸۱ درصد و آلمان ۶۷ درصد از تقاضاها را در سه ماهه دوم سال رد كردند و در اين بين ايتاليا حدود نيمي از درخواست ها را پذيرفت.

در سال ۲۰۱۲، بيش از ۳۳۰ هزار درخواست پناهندگي در اتحاديه اروپا دريافت شده بود كه ۷۰ درصد آن در آلمان، فرانسه، سوئد، انگليس و بلژيك بود.

مترجمام ۱۴۰۳ ** ۱۵۹۷

Powered by WPeMatico

بيش از يكصد هزار نفر از اتحاديه اروپا درخواست پناهندگي كردند
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =