بلوك 10.84درصدي پتروشيمي تبريز به فروش رفت - سایت تفریحی بیا تو تفریح

بلوك 10.84درصدي پتروشيمي تبريز به فروش رفت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش روز سه شنبه ايرنا، بلوك ياد شده به صورت يكجا و نقد و با پرداخت كل ارزش معامله و طبق رويه جاري تسويه پاياپاي (T+۳) واگذار شد.

براساس اين گزارش، پتروشيمي تبريز در زمينه احداث و راه اندازي و بهره برداري از كارخانجات صنعتي به منظور توليد، بازاريابي ، فروش و صدور محصولات پتروشيمي فعاليت مي كند و ۴.۹ هزار ميليارد ريال سرمايه دارد.

** ۶۳۷ ميليون اوراق بهادار در فرابورس جابه جا شد

همچنين در معاملات امروز بازارهاي فرابورس ۶۳۷ ميليون اوراق بهادار به مبلغ ۳۰۲۱ ميليارد ريال در ۲۲ هزار و ۲۹۱نوبت مورد معامله قرار گرفت. از سوي ديگر شاخص فرابورس با ۱۰.۲ واحد رشد معادل ۱.۳۶درصد در كانال ۷۶۲.۱۳ واحد ايستاد.

اين در حالي است كه اگر چه بانك دي رشد اندكي را تجربه كرد و هر سهم آن به نرخ ۱۶۳۹ريال رسيد ، اما همچنان بيشترين حجم معاملات را در ميان شركت هاي فرابورسي با مبادله بيش از ۲۵ ميليون سهم به خود اختصاص داد. كمترين حجم معاملات هم نصيب روان فناور با معامله ۱۰۰ سهم شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه، همچنين از سوي ديگر حق تقدم بيمه پاسارگاد ، بيمه سامان و پتروشيمي خراسان بيشترين رشد قيمت را كسب كردند و بيشترين كاهش قيمت هم به كوير تاير و گسترش سرمايه گذاري ايرانيان تعلق گرفت.

**راه اندازي سامانه جديد معاملات در بازار پايه

در همين حال با توجه به راه اندازي سامانه جديد معاملات بازار پايه توافقي فرابورس ايران از يكشنبه ۲۱مهر ماه ثبت معاملات سهام و حق تقدم سهام شركتهاي درج شده در بازار پايه توافقي،طبق پيام ناظر بازار انجام مي شود.

بر پايه اين گزارش، امتياز تسهيلات مسكن همچون روز گذشته با رشد قيمت همراه بود و امتياز تسهيلات مسكن ارديبهشت ۱۳۹۱ با رشد ۵ درصدي و بيشترين افزايش به نرخ ۳۸۸ هزار و ۵۱۲ ريال رسيد.

افزون بر اين در بازار ابزارهاي نوين مالي، بيشترين حجم معاملات به خريد و فروش ۱۴هزار و ۳۵۰ برگه اوراق اجاره اميد تعلق داشت. پس از آن معامله ۱۲هزار و ۶۷۵ برگه گواهي سپرده انصار و هشت هزار و ۶۸۰ برگه اوراق اجاره سامان به ترتيب در رده دوم و سوم قرار گرفت.

همچنين در بازار ETF، ۸۹ هزار و ۲۴۰ واحد صندوق قابل معامله آرمان سپهر آيندگان به ارزش ۹۲۶.۳ميليارد ريال معامله شد.

طبق پيام ناظر بازار، نماد معاملاتي شركت مهندسي ساختمان و تأسيسات راه آهن و پخش البرز، براي برگزاري مجمع عمومي عادي فوق العاده صاحبان سهام در شنبه ۲۰مهرماه متوقف شد. همچنين نماد معاملاتي حق تقدم خريد سهام شركت پتروشيمي كازرون، بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت، معامله شد.

اقتصام(۱) ** ۹۱۲۳ **۱۵۶۱

Powered by WPeMatico

بلوك 10.84درصدي پتروشيمي تبريز به فروش رفت
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یازده =