اوباما : جمهوريخواهان نمي توانند به دولت آمريكا دستور بدهند - سایت تفریحی بیا تو تفریح

اوباما : جمهوريخواهان نمي توانند به دولت آمريكا دستور بدهند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش ايرنا باراك اوباما عصر سه شنبه به وقت محلي در كاخ سفيد به خبرنگاران گفت : تهديد دولت به تعطيلي راه حل مناسبي نيست.

وي در واكنش به اظهارات امروز جان بينر مبني بر آمادگي وي براي مذاكره بدون پيش شرط با اوباما گفت : من تنها در صورتي آماده مذاكره با جمهوريخواهان هستم كه به تعطيلي دولت پايان داده شود.

اوباما تاكيد كرد به اعتبار كشور بزرگي همچون آمريكا لطمه وارد خواهد شد زماني عده اي در داخل بخواهند به دولت دمكرات دستور بدهند.

وي افزود :تاكنون هيچ كدام از روساي جمهور آمريكا زورگويي و دستور پذيري را از هيچ كشور و يا دولت خارجي قبول نكرده اند و در داخل هم نبايد كسي امروز فكر كند مي تواند به دولت دستور بدهد.

رييس جمهور آمريكا افزود : اسناد و مدارك زيادي منتشر شده است مبني بر اينكه جمهوريخواهان تصميم گرفته اند براي فشار بر من تصويب لايحه بودجه را به هفته هاي آخر موكول كرده اند.

وي تاكيد كرد اگر جمهوريخواهان امروز تصميم بگيرند به تعطيلي دولت پايان دهند، من فردا در خصوص موضوعات مختلف با آنها وارد مذاكره خواهم شد.

اوباما بار ديگر با انتقاد از رييس مجلس نمايندگان گفت :مسووليت تصويب اين لايحه با جان بينر است و در صورتي كه او به مخالفت هاي خود پايان دهد، لايحه بودجه تصويب خواهد شد و مردم آمريكا خواهند فهميد كه جه كساني طرفدار حقوق ملت است و چه كساني طرفدار حقوق حزب خود.

وي همچنين با اشاره به لغو سفر خود به اندونزي اظهار داشت اين تعطيلي ها سياست خارجي آمريكا را تضعيف كرد.

Powered by WPeMatico

اوباما : جمهوريخواهان نمي توانند به دولت آمريكا دستور بدهند
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =