اصل مذاکره برای آمریکا مهم است - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » اصل مذاکره برای آمریکا مهم است

اصل مذاکره برای آمریکا مهم است

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه رئیس‌جمهور آمریکا برخلاف ادعایش حسن نیت ندارد، تاکید کرد اگر اوباما در گفته خود صادق است باید ابتدا تحریم‌هایی که خودش فرمان آنها را صادر کرده، لغو کند.

خبرگزاری فارس: اصل مذاکره برای آمریکا مهم است نه محتوای آن/ توافق باید مابه‌ازای خارجی داشته باشد

علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به تلاش رئیس‌جمهور آمریکا برای مکالمه تلفنی با رئیس‌‌جمهور ایران، تاکید کرد: تلاش اوباما برای دیدار با آقای روحانی و رسانه‌ای کردن مکالمه تلفنی توسط کاخ سفید، از نیاز مبرم آمریکا برای مذاکره با جمهوری اسلامی ایران حکایت دارد.

وی با بیان اینکه اقدام فریب‌کارانه دولت آمریکا در بحث مکالمه تلفنی با روحانی نشان داده که کاخ سفید هیچ صداقنی ندارد و در حقیقت عدم صدافت کاخ سفید بار دیگر اثبات شد، تاکید کرد: آمریکایی‌ها به دنبال ژست مذاکره با ایران هستند و در حقیقت برای آنها اصل مذاکره مهم است نه محتوای مذاکره.

زارعی با بیان اینکه اوباما برخلاف ادعای خودش حسن نیت ندارد، تاکید کرد: اگر اوباما در گفته خود صادق است باید ابتدا تحریم‌هایی که خودش فرمان آنرا صادر کرده، لغو کند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران همانند دوره‌های قبل به رئیس‌جمهور کشورمان اعتماده کرده و می‌کند، تاکید کرد: انتظار می‌رود رئیس‌جمهور محترم با هوشمندی بالایی که دارد در دفاع از حقوق مردم هوشیارانه عمل کند.

وی با بیان اینکه دیپلماسی ایجاب می‌کند هر توافق، ما به ازای خارجی داشته باشد، گفت: در دیپلماسی نباید تنها به لبخند و دیدار اکفتا کرد بلکه باید با هوشمندی بیشتری از حقوق مردم دفاع کرد.

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق

آخرین مطالب سایت