احمدي مقدم: بي توجهي دولت ها به نقش بين المللي خود ظلمي بزرگ است - سایت تفریحی بیا تو تفریح

احمدي مقدم: بي توجهي دولت ها به نقش بين المللي خود ظلمي بزرگ است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش خبرنگار اجتماعي ايرنا، سردار اسماعيل احمدي مقدم روز سه شنبه در آيين ملاقات و ديدار سفرا،‌كارداران و نمايندگان سازمان هاي بين المللي مستقر در تهران افزود: امروز هيچ كشوري قادر به امنيت خود بدون توجه به تامين امنيت منطقه اي نيست.

وي اظهار داشت: محال است كشوري در منطقه ناامني ايجاد كند و خود از پيامدهاي آن در امان باشد.

فرمانده نيروي انتظامي گفت: جمهوري اسلامي ايران در سال هاي اخير و با افزايش دسترسي به دانش ، فناوري هاي نوين، توانسته گامهاي بلندي بردارد و به عنوان نيروي برتر در عرصه دانش پليسي و سطح حرفه اي مطرح باشد.

احمدي مقدم تصريح كرد جمهوري اسلامي ايران با اقدامات پليس فتا، آزمايشگاه هاي جنايي، مركز توليد سگ هاي پليس و ديگر نيازمندي ها، روز آمد است و توفيقات فراواني را در اين زمينه ها كسب كرده است.

وي با بيان اينكه يكي از فعاليت هاي پليس، همكاري هاي منطقه اي و بين المللي است ياد آور شد ما باهمه كشورهاي پيرامون خود صرفنظر از مشكلات سياسي در عرصه همكاري هاي امنيتي بدنبال عمليات هاي متعدد مشترك هستيم.

احمدي مقدم ادامه داد همكاري نيروي انتظامي با اينترپول در غالب شركت در همايش ها ،‌كارگاه ها و كلاس هاي آموزشي است كه اين نشاندهنده علاقه مندي و عزم و اراده ما در مسير امنيت مشترك است.

وي ابراز اميدواري كرد كه ايران با برگزاري نشست هاي چند جانبه و بين المللي در مسير همكاري ها گام هاي بلند برداشته و در قبال شيوه اي جديد جرم و روش هاي در اختيار مجرمان از شهروندان خود حمايت كند.

اجتمام (۳)** ۱۸۸۰ ** ۱۵۶۹

Powered by WPeMatico

احمدي مقدم: بي توجهي دولت ها به نقش بين المللي خود ظلمي بزرگ است
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 15 =