آمادگي ايرنا براي همكاري باسازمان ملل به منظور تقويت صلح و همبستگي - سایت تفریحی بیا تو تفریح

آمادگي ايرنا براي همكاري باسازمان ملل به منظور تقويت صلح و همبستگي

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


به گزارش خبرنگار اجتماعي ايرنا، محمد خدادي عصر سه شنبه در ديدار با نماينده مقيم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ايران افزود: تلاش ما در ايرنا در مسير روز آمدي و كار آمدي است.

وي اظهار داشت: ايرنا آمادگي همكاري با سازمان ملل در زمينه هاي مختلف از جمله پوشش برنامه هاي اين سازمان و برگزاري كارگاه هاي آموزشي و حضور در برنامه هاي اين سازمان دارد.

خدادي خطاب به نماينده مقيم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ايران گفت: انتظار از سازمان ملل اين است كه مانع از جنگ و خونريزي در جهان شود و بستر گفت و گو و تفاهم را فراهم آورد.

مديرعامل سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي در ادامه گفت: شما مي توانيد از تمام ظرفيت هاي ايرنا استفاده كنيد و همچنين درباره نقاط مشترك و قابل همكاري برنامه ريزي كنيم و از ظرفيت هاي روزنامه ايران و ايران ديلي نيز بهره ببريم.

هماهنگ كننده مقيم و نماينده مقيم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ايران نيز در اين ديدار گفت: من هميشه آرزو داشتم در سازماني كه انسان ها بدون توجه به رنگ پوست و يا ملاك هاي ديگر برابر هستند فعاليت كنم.

گري لوئيس افزود: ما وظيفه داريم در شناساندن ايران و فرهنگ و تاريخ آن فعاليت كنيم.

گري لوئيس افزود: هنگام تقديم اعتبارنامه به وزير امورخارجه ايران گفتم سازمان ملل مي تواند به حل مشكلات كمك كند و ايرنا مي تواند صداي آن را به گوش همه برساند.

وي گفت: معتقدم رسانه ها بايد با هم بيشتر ارتباط برقرار كنند و فعاليت هاي سازمان ملل را به گوش مردم برسانند.

وي افزود: مردم بايد بدانند سازمان ملل متحد و زير مجموعه هاي آن چه وظايف و فعاليت هايي انجام مي دهند و بايد بيشتر با رسانه ها ارتباط برقرار كرد.

اجتمام(۳)۹۱۸۸ ** ۱۵۶۹

Powered by WPeMatico

آمادگي ايرنا براي همكاري باسازمان ملل به منظور تقويت صلح و همبستگي
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =