آمادگي ايرنا براي همكاري باسازمان ملل به منظور تقويت صلح و همبستگي - بیا تو تفریح
468 60 x ADS
آخرین اخبار

خانه » اخبار ایران و جهان » آمادگي ايرنا براي همكاري باسازمان ملل به منظور تقويت صلح و همبستگي

آمادگي ايرنا براي همكاري باسازمان ملل به منظور تقويت صلح و همبستگي


به گزارش خبرنگار اجتماعي ايرنا، محمد خدادي عصر سه شنبه در ديدار با نماينده مقيم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ايران افزود: تلاش ما در ايرنا در مسير روز آمدي و كار آمدي است.

وي اظهار داشت: ايرنا آمادگي همكاري با سازمان ملل در زمينه هاي مختلف از جمله پوشش برنامه هاي اين سازمان و برگزاري كارگاه هاي آموزشي و حضور در برنامه هاي اين سازمان دارد.

خدادي خطاب به نماينده مقيم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ايران گفت: انتظار از سازمان ملل اين است كه مانع از جنگ و خونريزي در جهان شود و بستر گفت و گو و تفاهم را فراهم آورد.

مديرعامل سازمان خبرگزاري جمهوري اسلامي در ادامه گفت: شما مي توانيد از تمام ظرفيت هاي ايرنا استفاده كنيد و همچنين درباره نقاط مشترك و قابل همكاري برنامه ريزي كنيم و از ظرفيت هاي روزنامه ايران و ايران ديلي نيز بهره ببريم.

هماهنگ كننده مقيم و نماينده مقيم برنامه توسعه سازمان ملل متحد در ايران نيز در اين ديدار گفت: من هميشه آرزو داشتم در سازماني كه انسان ها بدون توجه به رنگ پوست و يا ملاك هاي ديگر برابر هستند فعاليت كنم.

گري لوئيس افزود: ما وظيفه داريم در شناساندن ايران و فرهنگ و تاريخ آن فعاليت كنيم.

گري لوئيس افزود: هنگام تقديم اعتبارنامه به وزير امورخارجه ايران گفتم سازمان ملل مي تواند به حل مشكلات كمك كند و ايرنا مي تواند صداي آن را به گوش همه برساند.

وي گفت: معتقدم رسانه ها بايد با هم بيشتر ارتباط برقرار كنند و فعاليت هاي سازمان ملل را به گوش مردم برسانند.

وي افزود: مردم بايد بدانند سازمان ملل متحد و زير مجموعه هاي آن چه وظايف و فعاليت هايي انجام مي دهند و بايد بيشتر با رسانه ها ارتباط برقرار كرد.

اجتمام(۳)۹۱۸۸ ** ۱۵۶۹

Powered by WPeMatico

نظرات کاربران

تعداد نظرات ۰

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق