استخدام نویسنده حرفه ای در سایت - سایت تفریحی بیا تو تفریح

استخدام نویسنده حرفه ای در سایت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سایت بیا تو تفریح تصمیم به استخدام نویسنده بطور ثابت دارد .

بنابراین از دوستانی که تمایل به نویسندگی در سایت ما هستند خواهشمند هستیم که از طریق فرم تماس با ما با ما تماس بگیرند تا بطور کامل اطلاعات را در اختیارشان بگذاریم.

چندین توضیح کوتاه میتونم خدمت شما دوستان همین جا عرض کنم .

نویسندگی در سایت ما به بخشهای زیر تقسیم میشوند:

  1. نویسندگی بطور پست کاملا اختصاصی . یعنی پستی که از سایت های خارجی ترجمه بشود و بطور اختصاصی فقط و فقط در سایت ما باشد.
  2. پستهایی که ویرایش می شوند . یعنی اینکه از روی پستهای سایت های دیگر مینویسید و بطور حرفه ای ویرایش و در سایت ما قرار میدهید. بطوری که گوگل و موتور جستجو های دیگر اصلا به عنوان پست کپی شناسایی نکنند و به محظ جستجوی افراد در گوگل در مورد اون پست سایت ما اولین لینک باشد.
  3. سایت ما دارای پلاگین ارسال خودکار پست نیز هست و همین کار خیلی از نویسنده ها رو راحت تر میکند . ایشان اینگونه پستها رو به محظ اینکه داخل سایت پست بشوند (قبل ار اینکه ایندکس موتورجستجوها بشود) را ویرایش میکنند و تمامی مطالب آنرا بطور حرفه ای ویرایش میکنند ، طوری که باز هم باید بگویم که گوگل و موتور جستجو های دیگر اصلا به عنوان پست کپی شناسایی نکنند.
  4. پستهای مهم روز که اخبار داغ هستند و باعث بازدید گرفتن سایت میشوند را بطور کاملا دستی و هیچگونه کپی در سایت ارسال کنند.

این نکته هم باید عرض کنم که منظور نویسندگی بطور کامل هستش. یعنی هم مطلب ، هم عکس و هم کلیپ و تمام پستهایی که مربوط به بخشهای مختلف سایت هستند.

نویسنده در روز ۱۰ الی ۱۵ پست ارسال میکند.

شرایط بالا مدنظر سایت ما میباشد، لذا از دوستانی که تمایل به همکاری دارند خواهش میشود که از طریق فرم تماس با ما تماس بگیرند.

با تشکر مدیریت سایت بیا تو تفریح.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.